Manevi Yolculuk

Haziran ayı hatim listemiz.Tilavet secdelerini unutmayalım 😊
30 hazirana kadar okunacak😊

@Elif2780 haber vermeden üyelik iptali yapmış,okudu mu belli değil.
25.cüz boşta

1. C Calcifer
2. C Calcifer
3. C Calcifer
4. LaRisaCca LaRisaCca ✔️
5. LaRisaCca LaRisaCca ✔️
6. LaRisaCca LaRisaCca
7. Bonus Bonus
8. Bonus Bonus
9. Nego Nego ✔️
10. @Cute2019
11. deynepnaz deynepnaz
12. deynepnaz deynepnaz
13. @SoLeiL12 ✔️
14. @SoLeiL12 ✔️
15. Aktif Lora Aktif Lora ✔️
16. Aktif Lora Aktif Lora
17. @burcusami
18. @burcusami
19. Kukrim Kukrim
20. Kukrim Kukrim
21. @_HALLEY_ ✔️
22. @_HALLEY_ ✔️
23. @Ataayemi zeynepyu ✔️
24. @RedGirl ✔️
25. @Elif2780
26. Merayyy Merayyy ✔️
27. @Ada-anne ✔️
28. @LorenaEce ✔️
29. @LorenaEce ✔️
30. @Merve ✔️
1. cüz tamam ✌

Nego Nego 25.cüzü de okudum bugün haber vermeye fırsatım olmadı anca haber edebildim. Allah niyetlerimizi hayırlısıyla kabul etsin..💐 kızlar çok büyük değil ama sıkıntıdayım duanızda bana da yer verin olur mu? Rabbim herkesi de beni de tez zamanda feraha çıkarsın inşallah 🤲🏻🤲🏻

İnşallah ne sıkıntın varsa tez zamanda feraha çıksın meray

Nego Nego 25.cüzü de okudum bugün haber vermeye fırsatım olmadı anca haber edebildim. Allah niyetlerimizi hayırlısıyla kabul etsin..💐 kızlar çok büyük değil ama sıkıntıdayım duanızda bana da yer verin olur mu? Rabbim herkesi de beni de tez zamanda feraha çıkarsın inşallah 🤲🏻🤲🏻
Ağzına sağlık Allah kabul etsin🤗
Allah sıkıntını gidersin ferahlık versin😊

Amin.😍 Allah tez zamanda feraha çıkarsın inşallah sizi🤲

Amin canım Allah ne sıkıntın varsa tez vakitte hayırla güzellikler ile feraha çıkarsın🤲🥰

Amin.😍 Allah tez zamanda feraha çıkarsın inşallah sizi🤲
Amin canım Allah ne sıkıntın varsa tez vakitte hayırla güzellikler ile feraha çıkarsın🤲🥰
Amin inşallah Allah razı olsun gerçekten 🤗 kimin duası hangi saatte kabul olur bilinmez.. Rabbim gerçekten sıkıntıda darda bırakmasın kullarını her birimizi tez zamanda feraha çıkarsın 🙁🤲🏻🤲🏻

X