Bebek Beslenmesi Mama sandalyesi

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.
Benim evim kucuk kocaman birsey almak istemedim ikea mama sandalyesi aldim minder olarakta kendi şişme minderi var cok memnunum pahali birsey almaya hic gerek yokmus

İkea nın ya da o tarz sandalyelerin daha kullanışlı olduğunu düşünüyorum. Marketlere indirimli olarak geliyor onlara da bakabilirsin

Casual flamenco almıştım kızıma.
Sırt kısmı yatabiliyor 3 kademe,örtüsü çıkarılıp yıkanabiliyor,kolayca siniliyor ayrıca leke tutmuyor,çift tepsisi var ve tepsilerin alt kısmında bacakları ayıran ve çocuğun kayarak inmesini önleyen bir kısım var bu önemli cünkü ablamın kızı kendi mama sandalyesinden kayarak iniyordu,yüksekliği de 3 kademe ayarlanabiliyor. İçi çok geniş,ikea'nın sandalyelerine kızım minyon olduğu halde sığmıyordu 2.5 yaşlarındayken hele birde içindeki minder kısmı varsa iyice daralıyor(awm,restorant vb yerlerde denedim) ki ben 4,5 yaşına kadar kullandım,tepsileri çıkarıp masaya yanaştırıp uzun süre öyle kullandım,bizimle yemek yesin diye ayrıca tekerlekleri var,istediğiniz yere zorlanmadan götüruyorsunuz,ben mutfakta yemek yaparken kızımı da mama sandalyesine koyup yanıma alabiliyordum.
Şimdi oğlum olacak,onada kullanacağım hala sapasağlam çünkü.
Kesinlikle tavsiye ederim,6 ayda oturmaya başlayınca kullanmaya başlamıştım,baya tepe tepe kullanıp hakkını verdik ikinci çocuğa da kullanacağım.

Benim evim kucuk kocaman birsey almak istemedim ikea mama sandalyesi aldim minder olarakta kendi şişme minderi var cok memnunum pahali birsey almaya hic gerek yokmus
Tşkkür ederim
tşkk ederim bu konuda haklısınız

X