Mama sandalyesi alan yada almayı düşünenler yardım edermisiniz

misskokulumm

2 kızım 1 oğlum 🧿🧿🧿
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2008
7.242
17.391
40
arkadaşlar kuzular büyüdü artık mama sandalyesi aşamasına da geldik :nazar:araştırma yapıyorum çok fazla model var acaba aramam gereken önemli özellikler neler siz hangi markayı ne kadara aldınız şimdiden teşekkür ederizŞeniz

canım bu konuyu açtığın iyi oldu bende araştırıyorum ama sanırım çok çok pahalı bişey almaya gerek yok diye düşünüyorum orta sınıf bişey yeterli olur ha bunun dışında en önemlisi sanırım boyunun ayarlanabilir olması,arka tarafının ayarlanabilir ve ön tezgahının büyük olması olabilir

slm ben geçen ay aldım 3 kademe yükseklik yarı 3 kademede sırt dayanağı ayarı war aynı zamanda 5 nokta emniyet kemerliçift tepsili markası babyhope 150 ytlye aldım acaip kullanışlı tepsisini çıkarıp sandalye yerinede kullanıorum düştümü naptı korkusu kalmadı atık işim olduunda bağlayıp bırakıyorum geç kalmadan al bence üstelik diğer markaların yaslanma yerleri çok sert chicconinki bile bole ii diil yumuşacık walla:)beni haberdar et alınca hangisinden aldıını:)

slm ben geçen ay aldım 3 kademe yükseklik yarı 3 kademede sırt dayanağı ayarı war aynı zamanda 5 nokta emniyet kemerliçift tepsili markası babyhope 150 ytlye aldım acaip kullanışlı tepsisini çıkarıp sandalye yerinede kullanıorum düştümü naptı korkusu kalmadı atık işim olduunda bağlayıp bırakıyorum geç kalmadan al bence üstelik diğer markaların yaslanma yerleri çok sert chicconinki bile bole ii diil yumuşacık walla:)beni haberdar et alınca hangisinden aldıını:)

canım ilgin için sağola.s. ben de alalı 1 ay oldu storkunkini aldım 135 e dediğn tüm özellikler var kızım kucağımda yemek yemekten kurtuldumkaydirigubbakcemile2

X