Maldiv Adaların'da Balayı

evet cnm tr çıkışlı o turda italya hırvatistan ve yunanistan var. maldivlere göre çok daha kolay gidilebilecek yerler.maldivler cennetin fragmanı sankiopuyorumnanaktan

bu arada hava nasildi
yagmur cok yagiyor muydu
yoksa kisa kisa yagiyordu da cogu zaman gunesli miydi

Canım orda söylediklerine göre en yağmurlu ve havası kapalı ay temmuzmuş, onun dışında pek yağmur yokmuş.
Biz temmuzda gittik, ama hiiiç yağmur görmedik, bi ara uyuyorken bardaktan boşanırcasına muson yağmuru yağdığını duydum, ama öyle böyle bir ses değildi, merakla dışarı çıkıp bakana kadar güneş açmıştı:) Anlık bişeydi yani
Onun dışında hava hep güneşliydi, hava hiç kapanmadı ve yağmur yağmadı.

Biraz resim yüklüyorum kızlar, bu resimlerin hepsini kendim çektim, bi yerden alıntı filan sanmayın:)
Devamını da yüklücem fırsat buldukça..

Eklentiler

• $IMG_1366.jpg
    6,7 KB · Görüntüleme: 118
  • $IMG_1368.jpg
    5,7 KB · Görüntüleme: 120
  • $IMG_1646.jpg
    7,6 KB · Görüntüleme: 98
  • $IMG_1804.jpg
    17 KB · Görüntüleme: 129
evet cnm tr çıkışlı o turda italya hırvatistan ve yunanistan var. maldivlere göre çok daha kolay gidilebilecek yerler.maldivler cennetin fragmanı sankiopuyorumnanaktan

biz de ilk başlarda maldivleri istiyorduk ama gidiş baya zorlu olacaktı. O yüzden gemi turuyla italya hırvatistan yunanistan yapacağız. Dönünce ben de anlatırım izlenimlerimi. Umarım her şey yolunda gider =)

aglamak istiyorum yaaa
biz de 10 temmuzda evlendik
muhtemelen sizinle ayni tarihlerde maldivlerde olucaktik
ama yok hava cok yagar
yok oyle boyle diye caydirdilar beni
keske dinlemeseymisim

aglamak istiyorum yaaa
biz de 10 temmuzda evlendik
muhtemelen sizinle ayni tarihlerde maldivlerde olucaktik
ama yok hava cok yagar
yok oyle boyle diye caydirdilar beni
keske dinlemeseymisim

Canım biz de 10 temmuzda evlendik
Bize de yağmur yağar filan dediler ama yağmuru da güzeldir diye gittik:)
Hep güneşliydi ama..
Hiç üzülme, gitmemeniz için bir neden yok, balayına değil de tatile gidersiniz, zaten balayı çiftiyiz diyince bişey sormuyolar:)

ooyy resimler gelmeye başlamış. hadi canım devamını bekliyoruzopuyorumnanaktan

cnm peki yabancı dili iyi olmayanlar yada hiç bilmeyenler için oraya ulaşmak vs. zor mu? benim ingilizcem çok ii değil o yüzden güvenemiyorum gitmeye...

Canım ingilizceniz yoksa zorlanabilirsniz cunku baska bi dil konusma şansınız yok,
ama yurtdışına gidersen git bu sorunu yaşayacaksın o yüzden gözünü karartıp gidebilirsin:)

PufPuf ne güzel anlatmışsın izlenimlerini..
biz balayında düşünmedik sonra gideriz dedik. ve şuan 1 yaşında bebeğimiz var
şimdi onuda götürmek zorunda kaldığımız için erteliyoruz ama çok istiyoruz
acaba bebekle gitsek mi yoksa bir yıl daha geçsin onsuz mu gitsek ?
aslında bir an önce gidip görmek istiyoruz
ama dediğim gibi şimdi bebeğimiz küçük olduğu için yatılı kimseye bırakamıyoruz.
o yüzden biraz daha büyüsün onu teyzeye bırakıp mı gitsek diyoruz..
off kafam karıştı yaa

Yok canım bebeği almayın, 5+4 saat uçuş yapacaksınızi transferlerde havaalanında bekleyebilirsiniz, hem de orda çocukla ilgilenmek yerine tadını çıkarmaya bakıın:)

kizlar ben su anda maldivlerdeyim ' velassaru adasinda. inanin bana cok mattah bir yer degil. hatta sIKILabILIrsiniz. bence antalyada bundan daha cok eglenirsiniz. tamam manzara guzel ama ilk 15 dak. sonra insanin gozu onada alisiyor mirmirmirmir . omurde bir kere gelip gormeli ama o kadarda abartayin iste :ecrin_bebek:

Canim, arkadaşlarımdan ikisi senle aynı tarihlerde velassarudaydı, diğer ikisi de anantarada.Düğünleri aynı tarihlerdeydi Maldivlere gittiler, ama hava bozukmuş şu ara sanırım, velassarudakiler pek memnun dönmedi, anantaradakiler hava muhalefetine rağmen çok memnunlardı, ada seçimi de önemli sanırım, tabi bir de zevklerin farklılığı faktörü var.Ben her haliyle çok memnun kaldım, beğendim o yüzden burada şiddetle öneriyorum ama zevkler ve renkler tartışılmaz tabiii:lepi:

Merak ettigim sey su.. ben alman vatandasi oluyorum yakinda pasaport sorunum yok istedigim ülkeye gidebilirim ama evlenicegim kisinin pasaportu yok türkiyede yasiyor o .. böyle birseye karar versek ona pasaport cikarmamiz zor olurmu? mesela gemi turuna ckmak istesek falan pasaport cikartmamiz gerekiyormu ?

ilk gün bir türk çift vardı ama onların son günüydü belki senin arkadaşlarındır onlar... daha sonraki günler türke rastlamadım orda. hava bozuk değildi yaaa,iyiydi. fotolarım çok güzel çıkmış güneş güzeldi :) ama biraz sıkıcıydı ne bileyim. akşamları yapacak bişey yoktu, alış veriş yoktu. kuaför yoktu en kötüsü. bu söylediklerim bütün adalar için geçerli zaten. canım ben biraz hareketli bir tipim, çabuk sıkılıyorum belki ondandır. yoksa çok ilginç bir yerdi, fotolarını görenler bayıldılar :) herkes yalın ayak dolaşıyor , her yer bembeyaz kum, değişik kuşlar, denizi cam gibi... ha gidecekler için şeyi söyliyim ocak ayında çok sıcak oluyormuş, denize bile girsen serinleyemiyormuşsun...

merhaba, pufpuf benimde bir sorum var????
haziran ayında dugunum olacak ve bizde maldivler dusunuyoruz aslında karar verdik gibi otele ama tek suphem aklımdaki haziran ayında hava nasıl olur, bazı yazılarda yagmurlu olur falan demişler bu beni biraz korkutuyo aslında tropikal iklim soguk olmaz ama surekli yagmura denk gelmekte kotu olur. sizde yazın gitmişsiniz tavsiye eder misin nasıldı hava durumları, simdideden tesekkur ederim.

hayalimmm yaaaaa off offf gitmek istiyorummmm
nişanlım sıkıcı olur diye sadece deniz kumsal varmış bana o da yeter ama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…