Maldiv Adaların'da Balayı

kimse uğramıyor galiba buraya.10gün kaldı çok heyecanlıyım.

Kisi basi 25$ ... Havaalaninda nakit olarak aliyorlarmis hemen.. Öyle birsey duydum.. Bunu türkiyeden gidecek olan arkadaslar tekrar arastirsin ben almanyadan gidecegim insallah..

selam ben de mekke ve medine den yeni döndüm bayram sonrasında eylül ortasında balayına maldivlere gidicez kısmetse biz de :) mekke ve medine her sene kısmetolsa da gidilesi maldivler de herhalde bir kere gidilse yeter denecek bi yer gidip gelelim de bakalım :):) maldivler deneyimlerini bekliyor olacağım.

selam ben de mekke ve medine den yeni döndüm bayram sonrasında eylül ortasında balayına maldivlere gidicez kısmetse biz de :) mekke ve medine her sene kısmetolsa da gidilesi maldivler de herhalde bir kere gidilse yeter denecek bi yer gidip gelelim de bakalım :):) maldivler deneyimlerini bekliyor olacağım.

ben de maldivlerden dönüşte bu konuyu araştırmaya başlayacaktım.bende seneye mekke ve medineye gitmek istiyorum.inşallah nasip olur.sana katılıyorum hayatta bir kez yeter maldivler için ama mekke medineye herzaman gitmek ister insan.

kısmet olsada bende gidebilsem oralara ama şu vatozlar ve köpekbalıkları bayaaa bi aklıma takılıyo nasıl olur diye bi görsem heralde bi daha ayagımı suya sokamam gibi geliyor :) ama bazı otellerin jakuzili banyolarına bayıldım mmmm

Onlardan korkuyorsan normal havuzada girebilirsin eger illaki maldivlere gitmek istiyorsan.. Cogu otellerde jakuzi oluyor zaten..
Köpek baliklarida yavru oldugu icin sorun yok :) ben 1 ay sonra orda olacam insallah geldigimde nasil oldugunu yazarim :KK70:

Maldivlerde muhtesem bir balayi gecirdik... Hersey süperdi. Kesinlikle tavsiye ederim
O stresden sonra dinlenmek icin gidilmesi gereken bir yer:)

Maldivlerde muhtesem bir balayi gecirdik... Hersey süperdi. Kesinlikle tavsiye ederim
O stresden sonra dinlenmek icin gidilmesi gereken bir yer:)

Biz de balayı için Maldivler'e karar verdik hemen dönüşte de İtalya yapacağız ve çok heycanlıyım. Görmek istediğim 2 yeri de göreceğim :) Benim merak ettiğim bazı şeyler var... Maldivler'de çoğu adada denize girmek yasak yazıyor pek çok sitede bu doğru mu? Başka adalara tur düzenleniyormuş denize girmek için.. Bir de hangi havayolu şirketi ile kaç saatte gittiniz? Son olarak hangi adada kaldınız?
Çok soru sordum ama beni aydınlatırsanız çok sevinirim :))

Hiç dönmek istemediğim, zamanın durmasını istediğim, hâlâ özlediğim yer oldu Maldivler. İmkan varsa eğer balayı için gidilecek mükemmel bir yer tavsiye ederim. Bir de gidecekler için söylüyorum Male'ye yaklaşırken ya da Male'den ayrılırken burnunuzu uçağın cama dayayıp aşağı izleyin. Karşılaşacağınız manzaralar harika!!! :KK16:

maldivlere balayına giden arkadaşlar daha ayrıntılı bilgi verebilir misiniz _? hangi şirketle gittiniz.. ne kadar mal oldu.. ne kdr önce ayarladınız vs...

maldivlere balayına giden arkadaşlar daha ayrıntılı bilgi verebilir misiniz _? hangi şirketle gittiniz.. ne kadar mal oldu.. ne kdr önce ayarladınız vs...

Travelogy şirketinden ayarladık Maldivler Balayını. Yaşar Bey ile görüştük ve sayesinde çok iyi bir balayı geçirdik. Biz "constance moofushi resort" a gittik. 3 gece beach villa, 2 gece water villa olmak üzere toplamda 5 gece kaldık. Emirates uçak firmasıyla gidip döndük. Ayrıca bir de deniz uçağı ile gidip geldik male ile ada arası :) Bizim balayı paketimizde her şey dahil yani all inclusivedi. ekstradan sadece nargile'ye ve aldığımız hediyelere para ödedik. paketin içinde ekstradan geziler de vardı. Toplam ödediğimiz para hediyelerle birlikte 12 bin TL idi.

Benim tavsiyem eğer maldivlere gitmeyi düşünen arkadaşlar varsa Kadıköy'de Travelogy şirketi var. Görüşeceğiniz kişi Yaşar Saral. Araştıranınız varsa bilir; çünkü sadece maldivler odaklı çalışıyorlar. Üstelik bütçenize göre size uygun adayı çıkarıyor ve dürüst davranıyor. Biz çok memnun kaldık.

Travelogy şirketinden ayarladık biz balayını. "constance moofushi resort"a haziran'da gittik; fakat ekim sonu gibi hazırdı bütün belgelerimiz. emirates ile gidip geldik maldivlere ve male'den adaya ulaşımımız için deniz uçağını kullandık. 3 gece beach villa + 2 gece watter villa olmak üzere toplamda 5 gece kaldık maldivlerde. her şey dahil yani all inclusiv paketinden aldık. türk parasıyla 11.850TL'ye gidip geldik, tabi adadan aldığımız hediyeler vergiler vs. dahil değil. toplamda 12 bin TL yi rahat bulmuştur.

Maldivlere gitmeyi planlayan arkadaşlar varsa Kadıköy'de bulunan Travelogy şirketine gidip Yaşar Bey'le görüşmelerini tavsiye ederim. Sadece maldivler odaklı çalışıyor ve işinin ehli biri. Biz çok memnun kaldık.

Maldivlere giden kızlar bana yardım edin. Balayı otelimizi ayarladık. Voyage Belek. 4 gece için uçak biletiyle birlikte 4500tl civarında para ödedik. Ama balayında antalyaya hemde bu kadar sıradan bir otele hiç mi hiç gitmek istemiyorum. Az buz para değil bu paranın 2 katını verip maldivlere gitmek istiyorum. Sizler hediyelerle birlikte 12, 9 falan yazmışsınız ama ben en en en uygun adaya otele ve odaya baktığımda 15000tlden asağı fiyat göremiyorum neden bu kadar yüksek? Ne olur bana yardım edin. İhtiyacım olan şey maldivlere gitmek için yüreklendirilmek.. Ve 8 9bin tl ye maldivlere gidebilir miyim? herkesten bilgilerini paylaşmasını istiyorum :26:

haziran a düğünüm var maldivlere bizde gitmek istiyoruz ama bi konuda kafam karışık booking.com u inceliyorum beach, water yada denize sıfır villaların fiyatları verilmiş ve oda ve villa fiyatıdır denilmiş fiyatlarda haziran da 5gün için 2300tl ye de var 23000tl ye de.bilen biri açıklayabilir mi acaba ya çok ucuz ya çok uçuk bunlar kişi başı fiyatlar mı yoksa villa yada odanın fiyatı mı?.bu fiyatlara uçak bileti dahil midir yada vergiler hariç denilmiş vergileri çok mu tutar fikri olan yardım edebilir mi:KK43:((

haziran a düğünüm var maldivlere bizde gitmek istiyoruz ama bi konuda kafam karışık booking.com u inceliyorum beach, water yada denize sıfır villaların fiyatları verilmiş ve oda ve villa fiyatıdır denilmiş fiyatlarda haziran da 5gün için 2300tl ye de var 23000tl ye de.bilen biri açıklayabilir mi acaba ya çok ucuz ya çok uçuk bunlar kişi başı fiyatlar mı yoksa villa yada odanın fiyatı mı?.bu fiyatlara uçak bileti dahil midir yada vergiler hariç denilmiş vergileri çok mu tutar fikri olan yardım edebilir mi:KK43:((

Canım oradaki fiyatlar yanlış. Bende maldivler için araştırma içindeyim. Çok araştırdım iki kişilik uçak biletleri 2bin 3 bin civarında. Zaten otellerin fiyatları türkiyedeki lüks oteller kadar. Bir haftalık tatil 5bin civarında vergiler uçak bileti başkentten adaya aktarma vs derken en ucuz 10bin canım..

X