malatya'da bilge türk bilen'e ameliyat olanlar buraya.

perna ya sana ark isteği gndericem kabul eder misin foton fln varsa görmek istiyorum bnde bilge beye ameliyat oldum o yüzden

Merhaba,
Öncelikle memnuniyetini duymak güzel herkesin başına böyle güzel sonuçlar gelmez üstelik maddi bakımdanda çok iyi olmuş senin için. Benimde burnumda problem var sağ taraf tıkanıyor kıkırdak eğriliği var geniz akıntısı yapıyor buda gittiğim 1-2 kbb uzmanı ameliyat dedi bademciklerim hep şiş bu yüzden. Ameliyat olmuşkende burnumu düzelttirmek çok isterim kemerli bir burnum var. Doktorundan memnun kalmışsın herkese karşı ılımlımı yaklaşıyor acaba doktor. Malatyada tanıdıklarımız var aslında kalıcak yer bakımından sıkıntı yaşamam diye ümit ediyorum ama yüzün toparlanma süresi beni endişelendiriyor. Çokta fazla akraba üstünde misafir gibi hemde ameliyatlı kalmak istemem kısıntı yaratmak istemem insanın kendi evi gibi yok çünkü. Aynı zamanda çalıştığım için görüşmeyede pek gidemem doktor bey bana bu konuda yardımcı olabilirmi yani ameliyat günü verebilirmi kontrolden 1 gün sonra yani senin gibi. Yeni burnunla güzel bir hayat geçirmeni diliyorum ayrıca resimlerini göremedim ben görmek isterim :)

Canım seni arkadaş listeme ekledim.artık fotolarımı kabul edersen görebilirsin.doktor beyi arayıp sorabilirsin günün uygun olup olmadığını.sana özelden numarasını gönderiyorum ara ve sor...:))

Ayyyy kızlar mutluluktan uçuyorum vallalhi.benim ameliyatımın önündeki tek engel maddiyattı.3000-4000 tl vermem imkansız çünkü.ama burda estetik amaçlı yapılan ameliyatların 700-800 gibi cuzi bi maliyette olduğunu yazmışsınız.doğru duydum değilmi?eğer öyleyse resimlerinizde söylenen kadargüzelse kimse tutmasın beni:)asilem ve nem benide ekleyin lütfen resimlerinizi görmek için can atıyorum.bu arada benim burnum önden geniş yandan kemerli. Dr ön profili güzel yapabiliyor mu?

Kızlar ücret ödememek için illa burunda bi sorunmu olması lazım sağlık açısından burunda et vs gibi?öyleyse benim yok o tarz bi sorunum.emekli sağlığına bağlıyım.bu durumda ne kadar ödeme yapıyoruz?

evt bende nilşahın sorduğunu soracaktım benimde hiçbir sağlık sorunum yok sırf estetik amaçlı ameliyat olmak istiyorum bi arkadaş 700-800 gibi bi ücret alındığını söylemiş estetik için bu doğru mu

o rakamları ödeyen var evet ama burnunu muayene ettirmeden net rakam öğrenemezsin

inan gerçek bir hipokrat doktoru o
tüccarla ticaretle alakası yok..
ödediğin rakam harçlık gibi kalacak emin ol

öğrenci olduğum için her kuruşun hesabını yapıyorum eğer doktor ameliyat için 800 alırsa ee bide orada kalırken para vericem artı yol parası var ve yanımda getirdiğim kişininde yol ve yatak parasını vereceğim 1500 ü bulur belkide geçer bile o kadar paramda yok inşallah ücretsiz yapar ameliyatı doktoru arasam buraya gel muayne edeyim öyle karar veririm derse e oraya gidip gelmem yine masraf off yaa

burdakıler bılge beyden cok memnun biraz dah aparanı bırıktır zamana yay sabırlı ol cok mutlu olucaksın

tatlım zamana yaymaya kalkarsam okulun bitmesine 4 sene var yani 4 sene beklemem gerekir zaten 3 yıldır bu konuyu araştırıyorum bi 4 yıl daha beklersem beklemekten nolurum artık bilemiyorum ama doktoru bi arayayım ya benimde sağlık sorunum var diye göstersin madem estetiği bedavaya yapıyo ya :)bana da yapsın bi kıyak:)tanıyanlara soruyorum böyle bi kıyak yapabilir mi bana acaba??

Kaiticim istersen öyle deme doktorun tepkisini çekebilirsin
çünki kadınlar kulubünde yeralan bazı doktorların uyguladığı, doktorların halka iyi niyetinden kaynaklanan, sağlık sorunu olmayanlarada, ssklıysa estetik ücretsiz, bu tanım doktorun başına iş açabilir, doktorlarımız bizi düşünüyorsa bizde onları düşünmeliyiz derim

istersen şöyle dersin gece horluyorum, nefes açısından yeterli nefes alamadığımı düşünüyorum, ki bunlar genel şeylerdir, yalanda değildir, geceleyin hasta olunca hepimiz horlarız ama dimi:), yani böyle genel , herkeste olabilecek sorunları söyle canım bence, belki bunlarda ssk kapsamına girdiğinden ameliyatın ücretsiz olur, hem bellide olmaz belki gerçekten burnunda sağlık proglemi vardır, türkiyenin yüzde 70inde kemik eğriliği var deniliyor, dışardan belli olmasada belki eğrilik vardır canım

canım benim çok sağol söylediklerinde haklısın doktordan bunu istemem etik olmaz belki bende de sağlık problemi vardır yıllar önce sinüzit çıkmıştı çünkü bunu doktora söyleyeyim detaylıca bi konuşayım :)

Kızlar bilge beyin cep numarasını bilen özelden yazabilir mi 2 gündür hasteneyi arıyorum ulaşamadım..

termessos çok teşekkür ederim özelden cvp yazamıyorum msjım 50 olmadığı için inşallah hayırlısı olur çokkk teşekkürler

mrb arkadaşlar bende malatyada bulunuyorum şu anlık. ve bazı estetik ameliyatlar olmak istiyorum bilge bey mini karın germe ameliyatıda yapıyormu acaba yoksa sadece burun ameliyatımı yapıyor cevaplarsanız çok sevinirim bide kendisine nasıl ulaşırım acaba şimdiden tşk ederim

Kızlar sanırım yanlış bir bilgilendirme var burada benim de sağlık güvencem yok ve bilge beye bende ameliyat olmak istiyorum bir arkadaş yurt dışından kendisi ile görüşmüş ve ücretini öğrenmişti sanırım ve yaklaşık 2000-3000 arası bir şey demişti onunlada kk de tanışmıştım bana mesajla bilgi vermişti saolsun yani öle 700-800 gibi bir rakam değil benim bildiğim kadarıyla ama kendisine dışarıdan sağlık güvencesi olmadan ve estetik olan birileri varsa özellikle ameliyat ücreti hakkında bizleri bilgilendirirse çok sevinirim böylelikle yanlış anlamalarda ortadan kalkmış olur...:)

Merhaba

Ben Ankara'dayım ve ameliyatımı Bilge Bey'e olmak istiyorum.

Göğüs estetiği de yapıyor mu acaba ? İkisini birlikte yaptırsam daha iyi olur sanki .. Buradaki doktorlar çok para istiyor.. Bu arada Bilge Bey'in cebini bilen varsa bana özelden yazabilir mi ?

ben nemi ve asilemi gördükden sonra kesinlikle karar verdim bilge beye olacağım.ikinizde o kadar doğal ve güzel görünüyorsunuzki.söylemeseniz anlaşılmıyor bile kaydirigubbakcemile3

canım arkadaş listemde olmadığın için göremiyorsun,ekledim seni.kabul edersen profilimden albümlerime bakabilirsin.ben de heyecanla yorumlarını bekliyorum canım:))

canım arkadaşlık isteğini kabul ettim.fotolarımı görebilirsin:)

canım bende amlyt olcm fotolarını göremiyorum acil yardım edermisin:KK43::KK43:

X