Makyajsız kuaförsüz olmuyormu?

m1y1v

Guru
Kayıtlı Üye
23 Aralık 2009
1.587
1.424
Bugün hava almaya çıktım, herkes bakımlı makyajlı, Bi de kendime baktım tabi yalnız olurum makyajın m sini bilmem, artık güzel kadın çok fazla rekabet çok ya bakımlı olucam makyaj süs püs üstüne düşüncem, yada burda aile dostumuzun oğlu nu kafamdan atamıyorum diye habire milletin konusuna kaynak olucam ... Sizce ne yapmalıyım ...

İkisi arasında bir bağlantı göremedim aslında.Makyaj yapmaya başlayınca birdenbire unutmayacaksınız ki ?
Ayrıca yalnız olmamaktan kastınız ''sevgili'' adında birine sahip olmaksa,bunu da makyajsız olmanıza bağlıyorsanız ne desem bilemedim.

Bugün hava almaya çıktım, herkes bakımlı makyajlı, Bi de kendime baktım tabi yalnız olurum makyajın m sini bilmem, artık güzel kadın çok fazla rekabet çok ya bakımlı olucam makyaj süs püs üstüne düşüncem, yada burda aile dostumuzun oğlu nu kafamdan atamıyorum diye habire milletin konusuna kaynak olucam ... Sizce ne yapmalıyım ...
Ne istiyorsan öyle yap, bazen dört dörtlük makyaj yaparım bazen 2 ay ruj rimel bile surmem. Eşim birşey dediğinde de canım böyle istiyor yapmıyorum diyorum. Kim ne derse desin benim cildim benim isteğim ister yaparım ister yapmam

Hamile kaldığından beri kimyasaldan uzak durmak adına umrumda bile değil makyaj filan. En fazla nemlendirici kremimi ve rumelili sürüp cikiyorum. Millet napio umrumda degil.m acikcasi. Tamamen bzm psikolojimizle alakali.

Oluyor.
Ben makyajı sevmem, yalnızda eyeliner ve rimel vardı hayatımda. 32 yaşındayım, cildim bebek gibi. Eşim doğallığımı sevdi, hala da sever. Geçenlerde bi makyaj yapayım dedim, kokona kadınlara benzemişsin dedi, sildim :)

Yani siz nasıl mutluysanız sizi öyle sevecek biri lazım, makyaj değil.

Ahhhh ahhhhhh ben pasakli naciye gibi ortalikta gezerken bu konu cok sey oldu o_OBende dogalligi severim önceden cok bakimliydim suanda
14 gunluk bebegim var , bu saclarim 3 gundur tarakk yuzu görmedi
Tepeden topuz ..
Sacimi fönsüz disari cikmazdim ben .. kokulu simli kremler kullanirdim ahhh ahhh ...
Simdi kaslarim biyiklarim cikmis sanli biraz esim beni kocummm diye sevicek yakinda ... . :olamaz::KK54:

Asiri makyaji sevmem fakaaaaattt eyeliner rimel ve hafif ruj olmazsa olmazim.eyelineri olmasada hafif toprak tonu far kullanirim.kiyafetlerime acayip dikkat ederim mutlaka uyumlu olmali paspal bi sekilde hic cikmam neredeyse.hersey makyaj degil ama makyajda onemli bi etken

Valla ben evden saçlarımı fönlemeden makyaj yapmadan atmazdım.
Bi far bi rimel de olmazdı hep özenirdim eyelinersız çıkmazdım.
Sonra erkek arkadaşım oldu bi süre yine öyle süslü çıktım randevulara geç kaldım falan:)
Bigün hiç uğraşasım yoktu yorgun ve grip gibiydim nemlendirici sürdüm rimel sürdüm çıktım ve o halime bayıldı artık aşırı doğal takılıyorum çok rahatladım makyaj eziyet gibiydi:)
Dün evden acele çıkmam gerekiyordu bi işim vardı saçlarım acayip dolaşıktı öyle tepeden topladım yüzümde gram makyaj yoktu öyle çıktım gittim eve gelince makyaj silme derdi yok üstünü değiş pijamalarını giy oh mis:)
Kendimi makyajsız kötü hissederdim şimdi tam tersi. Konunun makyajla ilgisi yok verdiğin enerjiyle ilgili.
Son olarak bi erkek arkadaş vardı ünide, hep sarışın manken gibi kızlarla sevgili oldu bi tane bile makyajsız bi kızla gezdiğini görmedik geçenlerde nişanlandı ve kız balık etli esmer ve saçları aşırı kabarık baya doğal takılan bir kızçe:) ama o kadar güleryüzlü ki tanısan hemen ısınırsın önemli olan aura:)

Bende genel olarak makyaj Yapmıyorum.
Makyaj yapınca daha guzel hissediyorum ama uğraşamıyorum makyajla da

Yani hayatim boyunca bakima cok onem verdim. Bana gore kendimi en iyi hissetmenin yolu. Evdeyken katiyen yuzume makyak adina birsey yapmam.aksamlari mutlaka tonik yaparim hafta iki defa peeling yapip olu deriyi atarim.o yuzden cilde bisey de surmesem cilt hep isil isil. Ama soyle bisey var disari cikinca mutlaka ince dokuda dogal duran kapaticiligi cok iyi bir fondoten kullanirim.ustune guzel dogal bir allik. Ve ten rengi dudak rengi bir ruj.goz makyaji hic yapmam.bence dogal bir makyaj yapin hep derim.

Erkekler kıyafetın temızlıgıne bakmıyorlar , yüzünde nemlendirici BB krem varsa sacın temızse falan da anlamazlar. Anca bakımı makyajlıysa bakımlıdır dıye sanıyorlar.guzel ve seksı gıyınıyorsa bakımlıdır sanıyorlar.
dogruya doğru.

X