Makyaj Ürünleri Makyajsiz Güzelim Diyenler Buyurun

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
off çok kocaman bi resim olmuş kızlar kusuruma bakmayın ilk defa denedim böyle yapmayı...nasıl küçültülüceğini bilmiyorum

olsun şikerim.güzelliğini gözümüze gözümüze soktun.sen burda böylesin kimbilir gerçekte ne kadar güzelsin.resimler çok net olmuyo ya o bakımdan süledimopuyorumnanaktan

ben pek güsel oldumu düşünmüorum makyajsız ama siz karr werin arkadaşlar :kedi:

Eklentiler

• $13579-0451 (2).jpg
    32,4 KB · Görüntüleme: 100
bade'cim bence çok hoşsun, ben çok beğendim cildin, saçın çok güzel, =)
Ben de doğalık ve olursa da az makyaj seviyorum...=)

minish maşallahhhhhhhh!
çok duru ,yalın ,katkısız, masum bir güzelliğe sahipsin....
masum yüzlü güzellere çok özeniyorummmmm....:1no2:
nazar değmesin .

Cankız süpermiş gözlerin nazar değmesin canım ya...maşallah!

Rouge canım senin de çekici yüz hatların var, maşallah =)

zemuszemus

benim doğal bi güzelliğim var yüzüm çok masum bazen evde canım sıkıldığında makyaj yapıyorum ozaman gerçekten bambaşka bi ben oluyorum.normalde sadece göz kalemi okadar.bişey sürmem .

benim doğal bi güzelliğim var yüzüm çok masum bazen evde canım sıkıldığında makyaj yapıyorum ozaman gerçekten bambaşka bi ben oluyorum.normalde sadece göz kalemi okadar.bişey sürmem .

biz de görelim madem mahrum etme bizi güzelliğinden :hulya:

kızlar ben de eklicem de üye olmayanlar görebilir mi resmimi

ben makyajsizda guzelim çogu zaman sen hiç makyaj yapmadin mi yaaa ne kadar guzelsin falan derler ama surekli makyaj yaparim sanirim daha az makyaj yapmam için boyle diyorlar ama bazen makyajsiz oldugumu anlamiyorlar ve aslinda hiç de gerek yokmus diyorlar:))) makyaj yapiyorum hemde çok hem bayiliyorum makyaj yapmaya suslenmeye hemde oyle dahada guzel oluyorum =)

aa bu kadar anlatımdan sonra foto isteriz

GuerillaTanya çok şirin bi yüzün var makyajsız gayet hoşsun bence makyajlı halini bilmesem de :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…