Makyaj Ürünleri Makyajsiz Güzelim Diyenler Buyurun

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
burayi yeni gördüm
bende sirf rimel kullaniyirm, kirpiklerim uzun formlu, dudaklarim dolgun gerek duymuyorum
ama yapsam nasil olur bilmem

makyajsızda güzelim ama özel günlerde yaparım aman şekerler benim her halim güzel kısacası kaydirigubbakcemile5

kuru lafla peynir gemisi yürümezmiş hiç kimse resim eklememiş..

valla kurmu yaşmı bilemicem ama
ben makyajsız daha güzel olduğumu düşünüyorum:jeyyar:ölede söylüyolar
öyle bartılı makyj yüzüme yakışmıyo:)
he sadece allık ve rimel sürersem ayrı bi havam oluyo-tatlicadiarzu-
resim eklemiyorum
::::)) pek güvenli gelmiyo bana

Son düzenleme:
makyajsız da güzelim,güzeliz,özeliz:)delikafadulden

Eklentiler

• $Resim 082.jpg
    26,1 KB · Görüntüleme: 51
elisa hakikaten güzelsin canım eğer hakaketen yüzünde fondeten yoksa cok duru pürüssüz bi cildin var maşallah

ben makyajsız güzel değilim bence.ama kaşım bıyığım alınmışsa o ara sivilcem çıkmamışsa,bide saçlarım fönlüyse idare ederim :jeyyar:

Son düzenleme:
esila canim gercekten cok güzelmisin maasallah yüzün cok temiz
buda benim makyajsiz halim ama lütfen alinti yapmayin

Son düzenleme:
hulicim cildin güzel gözerini zaten yakından gördümmm :))) kirfikler o biçimmm hiç bişi istemez
sende sadece allıkla yetinebilirsin ben gibi :)))

hulicim cildin güzel gözerini zaten yakından gördümmm :))) kirfikler o biçimmm hiç bişi istemez
sende sadece allıkla yetinebilirsin ben gibi :)))

ay canim benim cok sagol Şeniz
allik kullanam aliskanligim yok malesef ya, bir tane var ama öyle duruyor bazen kullaniyorum iste, özelliklede hasta iken
kirpiklerim uzun evet ama yinede rimel kullanirim
baska pek bisi kullanmam zaten, ürünler dolu ama arada bir denemelik evde yapar sürerim, inan kendimi öyle fazla makyajli begenmem de, belkide alisik olmadigimdandirsengözlerimebaksanab

melisim bence makyajsizda hic de fena degilsin kendine hakaret etme, ama bu makyajli halin birde fönlü halin, daha havali olmusun maasallah

melisim
ikisindede ayrı bi güzelliğin var canım
makyajsız masum duruyosun
makyajlı baya değişiyosun değişik bi havan oluyo zaten fön acyip değiştiriyo insanı

Son düzenleme:
çok sağol cnm teşekkür ederim.bide ben kıvırcığım fönün ayrı bir havası var haklısın:)
(silebilirsen çok memnun olurum cnm)

arkadaşlar resim ekledim ama jpg şeklinde kaydetti,üzerine tıklamak lazım..nasıl direk yükleneceğini bilemiyorumsöylerseniz sevinirim..

yorumlarınızı bekliyorum kızzlaaar:)

Eklentiler

• $n757443395_1147845_3613.jpg
    21,2 KB · Görüntüleme: 48
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…