Makyaj Ürünleri Makyajsız gözLerimizi görelim bir de ..(Resimli)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

..GkSu..

Türk Esirlik Kabul Etmez!
Kayıtlı Üye
30 Haziran 2009
2.637
11
kızLarrr her zaman makyajlı dudakları - Gözleri paylaştık

gelin bir de makyajsız gözlerimizi paylaşalım

doğal güzellikleri ortaya çıkarmanın tam zamanı ..

ilk resim benden olsunn buyrun bakaLım .. buyrunnnnnnnnn

devamını bekliyorum sizdeen .. zemuszemus

photo0001wo.jpg

hayırLısı oLsun tatLımopuyorumnanaktan
iLk fırsatta ekLeyeceğim :))

kendi göz rengimLekaydirigubbakcemile3

buyur tatlım makyajsız hallerim zemuszemus

kendi gözlerim kaydirigubbakcemile3

4978.jpg

mavi gözlerim kaydirigubbakcemile3

4989.jpg

buda gri gözlerim kaydirigubbakcemile3

5007.jpg

Canlar buna benzer bir sürü konu vardı
bir arasanız bulursunuz
opuyorumnanaktan

canımm varsa gerçekten özür dilerim ama göremedim ..

dedim hep makyajlı fotoları paylaşıyoruz biraz da doğallığı ön plana çıkaralım

vala ksuura bakmayın :KK43:(

gksu sana bişi sorabilirmiyim canım :kedi: senin kirpiklerinde uzun ve gür benimkiler gibi. ben şöyle uzatmayan sadece extra kıvıran ve dolgunluk veren bir rimel arıyorum bana ne önerirsin tatlım?? sıradan herkesin kullandığı rimeller kirpikleri uzattığı için 1 kat sürünce bile kaşlarıma değiyor. hiç hoş olmuyor. bi sırrın var mı canımm boshayallersmile

bebeğimmm benim bildiğim rimel kvıırmak + dolgunlaştırmak + uzatmak içindir ..
aslında rimel bize göre değil de işte boş kalmasın diye kulanıyoruzz melekk'm..

son zaman kirpiklerim dökülmeye başladığı için rimel kullanmayı kestim çok nadir sürüyorum .
bence sende kullanma bebeğimm ..

kirpik kııvırma aletini denesen ? madem kirpiklerini sadece kıvrmak istiyorsun .

birde ben şöyle birşey yapıyorum ..
bitmiş rimelimin fırçasını çıkardım iyice temizledim .
o fırçayla tarıyorum bebeğimm kıvrılıyodaa .. dene derimm :jeyyar:

çokk teşekkür ederimm canım benim. kirpik kıvırma aletinden korkuyorum ben yaa koparıcak gibi geliyo. hayatta elimi süremem. evet sürmesekte olur aslında rimeli ama o kadar makyajdan sonra mecbur sürmek zorunda gibi hissediyoruz :KK1: tavsiyene uyucam canım. tamda bitmiş rimelim vardı atmıyım. bende bi tavsiyede bulunuyum. madem kirpiklerin dökülüyormuş yeni aldığın rimeline 1 kaç damla tatlı badem yağı damlat. yarısına felan gelincede tekrar damlat canım. yoğunluğunu hiç değiştirmiyor, yıllardır yapıyorum bunu hiç dökülme sorunu yaşamadım. üstelik sık sık rimel kullanırım. düşün sene hem makyaj yapıyosun hemde bakım yerimseniben

çokk teşekkür ederimm canım benim. kirpik kıvırma aletinden korkuyorum ben yaa koparıcak gibi geliyo. hayatta elimi süremem. evet sürmesekte olur aslında rimeli ama o kadar makyajdan sonra mecbur sürmek zorunda gibi hissediyoruz :KK1: tavsiyene uyucam canım. tamda bitmiş rimelim vardı atmıyım. bende bi tavsiyede bulunuyum. madem kirpiklerin dökülüyormuş yeni aldığın rimeline 1 kaç damla tatlı badem yağı damlat. yarısına felan gelincede tekrar damlat canım. yoğunluğunu hiç değiştirmiyor, yıllardır yapıyorum bunu hiç dökülme sorunu yaşamadım. üstelik sık sık rimel kullanırım. düşün sene hem makyaj yapıyosun hemde bakım yerimseniben

ayyy bebeğimmm çok teşekkür ederim ben de bugün badem yağını alıcaktımm aktardan iyi oldu söylediğinn ..

bi gün arkadaşım inş. kopar o kirpiklerin dedi ama şakasına sölemişti (belki de gerçekti bilmiyorum)

akşam geldim rimelimi çıkarıyodum elimde kaldı 5 tel kirpik

ağladımm nasıl ağladım ne insanlar var bebeğimm :KK43:(

tavsiyene uyucaaamm teşekkür ederimm vereliniortak

buyur tatlım makyajsız hallerim zemuszemus

kendi gözlerim kaydirigubbakcemile3

4978.jpg

mavi gözlerim kaydirigubbakcemile3

4989.jpg

buda gri gözlerim kaydirigubbakcemile3

5007.jpg

kız bu gözler neee gerçekten bukalemun gibisin heee :KK1:

kendi göz rengini hiçbirine değişmemmmm zemuszemus hepsi de yakışmış ama bebeğimmm

kız bu gözler neee gerçekten bukalemun gibisin heee :KK1:

kendi göz rengini hiçbirine değişmemmmm zemuszemus hepsi de yakışmış ama bebeğimmm

çok saol tatlım olumunekankayizsmile

ama lensi birazda zorunluluktan kullanıyorumsenağlama çünkü gözlerim numaralı ve küçük bi kızım olduğu için gözlük kullanamıyorum...bende her değiştirdiğimde lensimi farklı bi renk alıyorum:eek:

rica ederim canım ne demek. dökülmesin sakın yazık olmasın o güzelim kirpiklere zemuszemus gksu fazla damlatma ama yağı, önce 1-2 damla sonrada rimelin yarısına felan gelince 1-2 damla yine damlat. zaten ustalaşırsın zamanla. benim kirpiklerim eskiye oranla güçlendi bile. hemde o kadar rimel kullanıyorum :hulya:

heheh yok tatlım ayarında damlatıcam merak etmeee.. kaydirigubbakcemile3

bir de iyi olsun die şişeyi boşaltıyomuşum ayy ne gülerimm hee kaydirigubbakcemile3

X