Pudra, Fondöten, Kapatıcılar makyajlı ve makyajsız halım:) (resımlı)

Daha büyük olsa fotolar daha iyi anlardık ama tabiki de makyajlı halin daha güzel. Birde makyajlı fotoda saç rengin de farklı görünüyor sanki.

tesekkurler kızlaar aama ben sey ıcın actım bu konuyu ben mac fondoten kullanıyorum 60 tl aldım sızde kullanın mukemel duruyor nemlı makyaj sungerı kullanıyorum

Cildin güzel yüz yapında cok fazla makyaja istiyacın yok sivilce benzeri kusur olmayan yerlere fondoten sürerek zarar verme cildine bölgesel kapatıcılardan sür. Allık göz kalemi rimel bide dudak parlatıcısı cok güzel durur sende.. a.s.

tsekkurler canım zatten yuzum cok fazla makyahı kaldırmıyor bazıları fondoten ustune bıseyler bıseyler surur hıc bellı olmaz ya bende hemen bellı olur ve ıgrenc durur bıraz fondoten bıraz allık goz kalemı rımel okdar :)

en güzelide o zaten cirkin bi kadın değilsin ağır makyaj yapmaya gerek yok hafif renklendir yeter.

ama doğal halinde ruh gibi durmuşsun canım yaaa..makyajlı halinde ayrı bi cilve var..
bence makyajsız halinde de özgüvenin olmalı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…