Makyaj Ürünleri Makyajlı Daha Güzelim Diyenler

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
buda benden
ölesine hafif bir makyajj
[/URL][/IMG]

yerem bende seni :)

senin daha onceden koydugun bir makyaj vardı wamp onu cok begenmıstım cnm onda dudaklarınıda boyamıstın

di li gecmıs zaman kullandıgına gore eskiden askındı ...neyse yewrum su an sadece benimmmmm benimmmmm ....hastasıyım o adamın hem komık hem sempatık hemde ccccccok yakısıklı

Son düzenleme:
ehehhehe :)) :roflol:

Vamp makkaş olucakmış aslında, son anda olmamış ama çalışsan daha güsel olur bencee :roflol:
Biliom aprılım zaten bişeye benzemedi makkaj mafoldumben
çok çalışıom cnm ama vergi hukukuna yarın sınav varda kaydirigubbakcemile3(iğrenç espiri -tatlicadiarzu-)

Evet livim wampir olmuştum orda dudaklarım falan :jeyyar:

Napalım enginim senin oldu artık ondan dili geçmiş zaman kullanıom mafoldumben
Senden önemlimi senin olsunnnn cnm :gitme:

Pinarpin cnm çok tatlısın çok hoş bir yüzün var maşallahhhh
opuyorumnanaktan

kediiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii opuyorumnanaktan

buda bennn alıntı yapmak yasssaaaakkkk

Son düzenleme:
cancum yani o gittigin dügünde sen yikmissin ortaligi ne diyem yahu daha birsey diyecek bulamiyorum simdi ben senin yaninda pek cirkin olurum zaten siskoyum beni depresyonami sokacan sen lmaz:

pinarpinim senin saclarin yeter canim benim

kediiim dudaklarin ne hos senin öyle ya bide sanki böyle masum masum bakiyor ben birsey yapmadimki der gibi hehe ben seni yeriiiiim

cancum yani o gittigin dügünde sen yikmissin ortaligi ne diyem yahu daha birsey diyecek bulamiyorum simdi ben senin yaninda pek cirkin olurum zaten siskoyum beni depresyonami sokacan sen lmaz:

:kedi::kedi: teşekkür ederim kuzum sende fıstıksın şekerim senin güsel gözlerin yeter Şeniz

kediiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii opuyorumnanaktan
cancummm anam ne datlı olmuşun sen böle kıvırcık saçlarına gurban opuyorumnanaktan
kediiim dudaklarin ne hos senin öyle ya bide sanki böyle masum masum bakiyor ben birsey yapmadimki der gibi hehe ben seni yeriiiiim
oyy cnm benmmm :kedi: opuyorumnanaktan
rujunun markasını ve kodunu öğrenebilirmiyim çok hoşuma gitii?

cnm bu en sevdiğim doğal görünümlü rujum avon iced coffe sanırım pırıltılı ruj serisinden zemuszemus

birde alıntıyı silersin artık dimi bebişim opuyorumnanaktan

kedicim saol şekercim gerçekten bende beğendim bu seferrr zemuszemus

burayıda yeni keşfetim göz makyajından herkes burda hiç haber etmiyonus aşk olsunn:dilcikar::1rolleyes::icecream::roflol:

çok şekersin canım makyajında güzel olmuş:1hug:

klava:kedicim ya hiç bir resmini yakalayamadım haaaaaaa. hemencikmi siliyon sen bakiiiim.,))))))

sabine çok fatojeniksin balım yaaaaaaaa. ne güzel poz veriyon öleeeee.çok şirinsin böyle:))sırnaşık şey-tatlicadiarzu-

Teşekkür ederim canım
zemuszemus

sabine harikasın bacım maşallah opuyorumnanaktan

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…