Makyaj Ürünleri Makyajlı Daha Güzelim Diyenler

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
kaydirigubbakcemile2

Son düzenleme:
sürmelimmmmmmmmmmmmmmmm
süpersinnnnnnnn cok güzelmissin
makyajsizda cok güzelsin

Ben bazılarınızı göremedim ama ühüüüü ühüüüü :KK43:(((

Topici canlandırmanın zamanı geldi
makyajsız ve makyajlı fotolarımı eklicem kıslar
önce makyajsız iki fotomu koyuyorum burda lens takmıştım ışıktan belli olmuş o yüzden gözlerim iğrenç görünüyo kusura bakmayın :kedi:

ALINTI YAPMAYALIM LÜTFEN opuyorumnanaktan

Son düzenleyen: Moderatör:
kedi' canım benim her halinle güzelsina.s. ama hafif makyajlı daha bi güzelsin tütütü maşallah:nazar:

kedi bence hiç lens takma.. gçzlerinin derinligi gidiyor.. ayrıca makyaj hakkaten yakısıyooooo.. dogal halinde cok güzel....

kedicim bence de hiç takma lensleri çok daha güzel kendi gözlerin

tatlım dogal halin ne kadar guzelmıs:nazar: makyajsız halinide cok begendim

pisiiiimm ne kadar güzelsin bebeem yaaaa bebek gibisin ya o cilt ışıl ışılll nolursun çok fondotenmiş bilmemneymiş sürme
makyajlı da çok güzelsin bi de sen sivilcelerinden yakınıyordun geçmiş zemanda nasıl yok ettin bu kadar güzel yaptın cildini bol bol yoğurt mu yedin yoksam???

alttaki makyajın için tek bişey sölemek istiyorum

KUSURSUZ

Canım bence de makyajsız da güzelsin ama siyah kalemle daha da hoş olmuşsun çok yakışmış.:nazar:
Siyah tonlarda makyaj çok yakışır sana

kedi' canım benim her halinle güzelsina.s. ama hafif makyajlı daha bi güzelsin tütütü maşallah:nazar:
tşk ederim bebişim

kedi bence hiç lens takma.. gçzlerinin derinligi gidiyor.. ayrıca makyaj hakkaten yakısıyooooo.. dogal halinde cok güzel....

çok saol havalı böcüküm opuyorumnanaktan

kedicim bence de hiç takma lensleri çok daha güzel kendi gözlerin

roxiim cnm benm sende çok tatlısın opuyorumnanaktan

tatlım dogal halin ne kadar guzelmıs:nazar: makyajsız halinide cok begendim

:kedi: saol bebişim opuyorumnanaktan
pisiiiimm ne kadar güzelsin bebeem yaaaa bebek gibisin ya o cilt ışıl ışılll nolursun çok fondotenmiş bilmemneymiş sürme
makyajlı da çok güzelsin bi de sen sivilcelerinden yakınıyordun geçmiş zemanda nasıl yok ettin bu kadar güzel yaptın cildini bol bol yoğurt mu yedin yoksam???

alttaki makyajın için tek bişey sölemek istiyorum

KUSURSUZ

ilarzum ben geçen yaz sivilcelerimi bepanthene ile yok etmiştim
sonra uzun süre oldu kullanmayalı ve çok fazla yağlı çerez yedim birde regl zamanıma denk geldiği için sivilce çıktı bu günlerde,zaten üstteki fotoda belli oluyor sivilceler
ama alttakini bi kaç hafta oldu çekeli o zaman yine yoktu sivilceler kaydirigubbakcemile3
bugün yine başladım bepanten sürmeye

yoğurt fazla yimedim yani :kedi:
ayrıca makyajımı beğenmen çok hoşuma gitti opuyorumnanaktan

Canım bence de makyajsız da güzelsin ama siyah kalemle daha da hoş olmuşsun çok yakışmış.:nazar:
Siyah tonlarda makyaj çok yakışır sana

Tşkler tatlımm opuyorumnanaktan

yaa sıpa o gözlere lens takılır mı hiçç :eek:klava: ayrıca renkli gözlere siyah kalem çok yakışıyo bence, çok güzel göz makyajın canım :asigim: bu arada saçlar uzamış gözümden kaçmadı a.s

yaa sıpa o gözlere lens takılır mı hiçç :eek:klava: ayrıca renkli gözlere siyah kalem çok yakışıyo bence, çok güzel göz makyajın canım :asigim: bu arada saçlar uzamış gözümden kaçmadı a.s

Oyyy tarçınım gelmişşşşşşşşş delikafadulden
Nerlerdesin sen bakim sositososito
Böyle özletme kendini bir daha :nazar:

Saçlarım uzuyo yaptığım bakımlarla :kedi:

Tşk ediyorum bebişimmm opuyorumnanaktan

Oyyy tarçınım gelmişşşşşşşşş delikafadulden
Nerlerdesin sen bakim sositososito
Böyle özletme kendini bir daha :nazar:

Saçlarım uzuyo yaptığım bakımlarla :kedi:

Tşk ediyorum bebişimmm opuyorumnanaktan

fotoğrafları görünce yorum yapmadan geçemedim, her zaman denk gelmiyo alkisalkisalkis

yaz geldi artık burdayım her akşam :lepi:

X