Makyaj Ürünleri Makyajlı Daha Güzelim Diyenler

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
hanedan çok güzelsin bacım. kolyen çok kibar görünüyor küpelerinle takım sanıırm.-tatlicadiarzu-

oy oy oy kıyamam o güzelliğine...
thanks bebeğim kırmayıp foto koyduğun için.aman nazar değmesin kıss bu güzelliğe:nazar::nazar::nazar:

aşkım avatarın çok hoş olmuş yawwwww:)):lepi:

Cnm barbim bnm çok tşk ederim opuyorumnanaktan

Alıntını silermisin benm için :kedi:

çok genç gördüm senii...şirinlik akıyordaa..tahmine deyimd edim 13 diyecektim ben:kedi:

kedicim kusura bakma hayatım yaaaaaaa. ben alıntı yaptığımın bilem farkında değilim . sildim hemen opuyorumnanaktan

kedi, güneş , sabine çoook tatlısınıx hepinizz maşallah :nazar:

makyaj birçok kadına yakışır ..hatları ön plana çıkarır...
dolayısı ile bende makyajlı iken daha bir beğenirim kendimi :eek:

Hepinize maşallahh..:nazar::nazar::nazar:

Son düzenleme:
vaayy bebişim sen neymişsin böyle maşallah

gözler sahane masallah...

sen arada bizim göz makyaji topigine gelsene canim :)

Teşekkürler fıstıklar, çok tatlısınız...Şeniz
Laf aramızda makkaj elimden gelir biraz.:hulya: Ama makyaj topiğinin, sizlerin çok faydası oldu bu konuda.
Ama foto çekmeyi beceremiyorum. Biraz profosyenel bir makine lazım. Cep telefonu ile belli olmuyor renkler.:bbo:
Net olmayınca foto sinir oluyorum bende...:nazar:
Makine ayarlayınca eklerim bol bol. Bir kere eklemiştim hatta bu eklediğim fotonun göz makyajını. Görmediniz herhalde ekliyorum buraya sizin için ama önerilerinizi bekliyorum ona göre.:eek:

http://www.kadinlarkulubu.com/makyaj-urunleri-stilleri-resimli-paylasimlar/208707-kendi-yaptiginiz-goz-makyaji-fotograflarini-paylasir-misiniz-1577.html#post8852717

Teşekkürler fıstıklar, çok tatlısınız...Şeniz
Laf aramızda makkaj elimden gelir biraz.:hulya: Ama makyaj topiğinin, sizlerin çok faydası oldu bu konuda.
Ama foto çekmeyi beceremiyorum. Biraz profosyenel bir makine lazım. Cep telefonu ile belli olmuyor renkler.:bbo:
Net olmayınca foto sinir oluyorum bende...:nazar:
Makine ayarlayınca eklerim bol bol. Bir kere eklemiştim hatta bu eklediğim fotonun göz makyajını. Görmediniz herhalde ekliyorum buraya sizin için ama önerilerinizi bekliyorum ona göre.:eek:

http://www.kadinlarkulubu.com/makyaj-urunleri-stilleri-resimli-paylasimlar/208707-kendi-yaptiginiz-goz-makyaji-fotograflarini-paylasir-misiniz-1577.html#post8852717

hic görmemisim balim onu eklediginde tatildeydim daha gelmemistim... ama gözlerin masallah yok yok sen ekleme yoksa kiskaniriz hehe kaydirigubbakcemile3:nazar:

hic görmemisim balim onu eklediginde tatildeydim daha gelmemistim... ama gözlerin masallah yok yok sen ekleme yoksa kiskaniriz hehe kaydirigubbakcemile3:nazar:

Canımsın çok teşekkürler.Şeniz
Senin o kirpiklerin beni çatlatsın, sen bana foto koydurma oldu.sengözlerimebaksanab
Sana maşallah canımm:nazar::nazar::nazar:

Tubicik fotomu merak etmişsin tatlım bunu senin için koyuyom cnm opuyorumnanaktan
Alıntı yapmayınız lütfennn :hulya:

7897.jpg

X