Makyaj Ürünleri Makyajlı Daha Güzelim Diyenler

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
ben begeniyom HIHHHHHHHHHH:1closedeyes:
çok güzelsin bebekkkk

makyajsız daha güzel :kedi:

ARZU sac rengin ve ten uyumun okadar güzelki.. makyajdan cok saclara dikkat kesildim...:emir_bebek:
göz makyajlarını takip ediyorum.. gercekten yakısıyor...kaydirigubbakcemile5

ALINTI ETMEENN PİLİİİİSS makyajsız halim gördüğünüz üzree makyajsız hiç beğenmiyorum

buyrun bu da makyajlııı

askomm sen her halinle güzelsinn..opuyorumnanaktanopuyorumnanaktangamzene bayiliyorumm haaammm yaparim ceni baaakkkk:kedi::kedi:

ben begeniyom HIHHHHHHHHHH:1closedeyes:
çok güzelsin bebekkkk

makyajsız daha güzel :kedi:

ARZU sac rengin ve ten uyumun okadar güzelki.. makyajdan cok saclara dikkat kesildim...:emir_bebek:
göz makyajlarını takip ediyorum.. gercekten yakısıyor...kaydirigubbakcemile5

askomm sen her halinle güzelsinn..opuyorumnanaktanopuyorumnanaktangamzene bayiliyorumm haaammm yaparim ceni baaakkkk:kedi::kedi:

anaa alışmışım senelrdir makyaja makyaj yapmadan çıksam çok eksik sanıyorum kendimi kızlar yaa hele hele aşkitomun yanına gideceğimde bi makyaj yapmamış olayım valla otobüste çıkartır malzemeleri yaparım milletin ortasında :kedi:kaydirigubbakcemile3

yüreklendim accuk yaa yapmaya yapmaya da insanın bu sefer yüzü alışıyor makyajsızlığa doğallık çıkıyor bi süre sonra meydana doğal güzel oluyor ama bayağı makyaj yapmamak lazım o da zoooorrrrzemuszemus

çooook teşekkür ederim papatyalaarrŞeniz

roxelanamm çok teşekkür ederimmm çiçeğimmm balımm

buyrun fistiklar buda ben oluyorum resimler daha 1 günlük : ) iyi seyirlerkaydirigubbakcemile3
ALINTI yapmayin emiii silecegim geriikaydirigubbakcemile5makyajsiz halimide baska bi gün diger topige ekliyecegim..

ilk resimde saçim biraz daginik çikmis eehhh insan butun gün hastanede olursa anca bu kadar düzgün çikarr:umursamaz:

Son düzenleme:
Ya Arzu gerçekten çok güzelsin :asigim:
Hatta şuana kadar gördüğüm sayılı doğal güzellikte insanlardan birisin. :nazar:
Bende bu güzellik olsa asla makyaj yapmam.
Hele ki cilt yapın çok güzel
Bebek gibi cildin var
Bu kadar güzelliğe makyajda çok yakışıyo...
Ay maşallah diyim Allah korusun nazar falan değmesin çok güzelsin :nazar: :nazar:

ayy sürmelim cok güzelsin mahsallahh:nazar::nazar:Allah nazarlardan saklasin..arzuma benziyosun aynii:asigim::asigim:

Sürmeli o gamzeler ne öyle maşallah yaaa :nazar: :asigim:

Göz yapın zaten bi harika,özellikle kaşlar olayı bitiriyo kaydirigubbakcemile2

Cildin de çok güzel ve seninde makyaja hiç ihtiyacın olmadığı gibi makyajda çok yakışıyor.

Hiçbirinize nazar değmesin :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Sizlerden gaza gelen ben de az makyajlı foto ekliyorum çünkü makyajsız halimi sevmiyorum mafoldumben

Alıntı edene :mymeka:

Son düzenleyen: Moderatör:
pisi pisim ne diyim ne güzel şeyler yzmışsın ki bana laf bırakmamışsın maşallah:))

çok teşekkür ederim gözü gibi gönlü de güzel bakan kadim benimm

kız sürmeli bizi benzetiyorlar gerçekten haa bak kaç kişi oldu kız:))))

maşallah en alt resimde çok güzel çıkmışsın canısım bi de makyajsız merak ediim bende dadlu kuşumm

arzummmmm süpersin yaaa nasil begenmyorsun makyajsiz halini cok güzel dogal halin var bir rimel bile yeter sana yaaaa maasallah maasallah

sürmelim bebegim sende cok güzelsin tatlim makyajsiz halinide merak ediyorum, kaslarin cok hos

Ya Arzu gerçekten çok güzelsin :asigim:
Hatta şuana kadar gördüğüm sayılı doğal güzellikte insanlardan birisin. :nazar:
Bende bu güzellik olsa asla makyaj yapmam.
Hele ki cilt yapın çok güzel
Bebek gibi cildin var
Bu kadar güzelliğe makyajda çok yakışıyo...
Ay maşallah diyim Allah korusun nazar falan değmesin çok güzelsin :nazar: :nazar:

biride benim degilmizemuszemus:roflol:

canim benim ya yine cok tatli cikmissin sekerim,
bu arada kendisini makyajsiz seven tek benmiyim ne:roflol:

ayyyyyyyyyyyy
pisiiimmmmmm

o gözlerrr tenn bayıldımmmm yaaa saçını sarı yaparsann dövürüümm baak:)))) kıyamaamm çok çıtırsınn yaaaa seeeennnn

çeneye baakk yaaaaa:))))))))))

Hepiniz birbirinizden guzelsin maSallah..
ilarzucum cok guzelsin hic makyaja ihtiyacin bile yok.. ama ben seni ablama benzetemedim..
ikinizin ayri guzelsiniz...:KK70:

Masallah hepinize..
bende yorum isterim bak..
ablama cok benzetirler.. :KK70:
buda ben...

silindi.

Son düzenleme:
biride benim degilmizemuszemus:roflol:

canim benim ya yine cok tatli cikmissin sekerim,
bu arada kendisini makyajsiz seven tek benmiyim ne:roflol:

Hulim senin zaten makyajsız ve esmer güzeli olduğun kk tarafından onaylandı cnm fazla söze gerek yok sanırım :nazar:

Makyaj yakışmıyor değil güzelim hafif makyaj yakışıyo sana hem doğal güzellerdensin daha ne olsun adaşım :asigim: :asigim: :asigim: :nazar: :nazar: :nazar: opuyorumnanaktan

ayyyyyyyyyyyy
pisiiimmmmmm

o gözlerrr tenn bayıldımmmm yaaa saçını sarı yaparsann dövürüümm baak:)))) kıyamaamm çok çıtırsınn yaaaa seeeennnn

çeneye baakk yaaaaa:))))))))))

Tmm sarıya boyatmıcam :kedi: opuyorumnanaktan

X