makyajla burun inceltme

sewengirl

Kuru Boya
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2009
759
0
arkadaşlar makyajla geniş burun inceltiliyor ya küçük görünüyor bunu nasıl yapabiliriz
ve nasıl malzemeler kullanmamız gerekir ve hangi fırça ile olur?

ince göstermek için yan taraflara koyu tonlama yapman lazım ....bunun için ne kullanırsın bilemiycem mesela koyu bir allık olabilir yada kullandığın pudranın daha koyusu gibi...
yanlarda uygulanan koyu tonlama yani gölgelendirme daima uygulanan yeri daha ince gösterecektir....parlak malzeme kullanmamak şartıyle......bunu nerden biliyorum dersende amatör bir ressamım yerimseniben
umarım işe yarar kolay gelsin....

evet tonlama yapmam lazım ama neyle fondoten olabilir onunla mı deneye deneye öğrenilebilir ama kaç ton fark olması lazım 2 renk arasında onu bilmiyorum burnumun ucuna kullanılan ayrıca yüzüme kullanılan renk mi olacak mesela birde nasıl fırça

kahverengi farla yapıyorum bazen. gerçi burnum geniş değil ama. burun kanatlarına biraz sürüyorumm eğer burnunun dik görünmesini istiyosan burun ucunada sürebilirisinn

canım yani biraz koyu yüzünün başka yerinde kullanmadığın bir ürünlemi yapıyorsun

far zaten allık gibi :) mesela ruju allık olarak kullananlar varr ama o biraz sakıncalı sonuçta ruj krem gibi ve gözenekleri tıkıyoo.. en azından yakın malzemeler kullanıyorumm :)

ben pudrayi sürerken birazda burun kenarlarina ve burun altina sürüyorum
genis bi burnum yok ama daha hos duruyo
tabi pudran ten renginden aciksa bi manasi olmaz
ten renginden koyu bi renk pudrayla yapabilirsin cnm
fircaya gelince öyle özel burun icin firca almadim suratima pudrayi hangi fircayla sürüyosam burnumada onla sürüyorum

eğer google girip barbie makyajı yazarsan japon bi kızın videosu çıkmalı orda burun inceltmek için çok gzl bir teknik gösterio harika bence tahminimce tamda senin istediğin konu. kesinlikle bakmalısın

Kızlar ben burnumun yanlardan kemiklerine daraltcak şekilde sürekli sıktım günlerce otururken derste hep.. Burnum ağrıdı hep ama değdi şimdi burnum incecik. Arkadaşlarımda farketti deneyin bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…