Makyajınızda neler kullandınız

mizdamiz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Aralık 2006
6.750
19
39
slm kızlar duguneme az kaldı bılıyorsunuz kafamda bır suru soru var:uhm::uhm: heycanlıyım streslıyım nasıl olacak nasıl gececek ben nasıl olacam of of of

sımdı benım makyajımı erdemın teyzesı yapacakmıs kadın DIOR da calısıyo egıtımını almıs ama ne bılıyım sankı yapamaz gıbı gelıo gunluk bır makyaj ıstemıyorum sole kalıcı olsun dıyorum kadın sen hangı renkler ıstıosun dugunden once sole bana getırıyım dedı

erdem ya ylz DIOR bu boru deıl guzeldır dıo kalıcı olsun ıstıom ben sızın makyajlarınızda ne gıbı seyler kullanıldı porselen makyaj fılan varmıs 3 gun yıkamasan cıkmayan seyler varmıs

:uhm:

Porselen makyajın renkleri mat olduğundan sadece astarını ve fondotenini kullandık biz.Normal fondotenin terleyince yağlandığını düşünüyorum.Göz makyajımda mavimsi bir gri kullandılar.En son da üstüne simli bişey sürdü.Makyajımı çok beğenmişti herkes.Rujunu önceden deneyip kalıcı bişey seç.Makyajım hiç akmadı ama ne kullandılar bilmiyorum.En son yüzüme sabitleyici sıkmıştı

offfff teyzesınde bu kadar tefaratluuuuuuuuuuuuuuuu seyşer yokturkııııııııııııı:sm_confused:

ya sabahdan berı netten arıorum sole sımlı makyajjjj bulmadım gıttı gozler bole kalemle belırgın olsun far yerıne sım ıstıyorum ben goz kapaklarım dusuk oldugu ıcın far yakısmıo ama bulamadım gıttı

canım senin yapacağın en akıllıca şey çevrende güzel kaliteli kuoförlere gidip düğün makyajı için bilgi almak olur. düzgün yerler deneme makyajı yapıyorlar hem, duydunmu hiç bilmiyorum ama bence öyle bişey yap, riske atma. Yüzüne gözüne giden renkleri tarzları buldunmu gerisi kolay ama mutlaka deneme makyajı yaptır, biçok yer yapıyor bunu. Ondan sonrada DIOR un ürünlerini araştır beğendiğin renklerini mağazalardaki standlardan karşılaştır, dayanıklı, kalıcı fondötenlerini sabitleyicileri varsa onları yani gerekli bütün herşeyi numarasına varana kadar belirle sonradaaaa makyajını yapacağını söylediğin kişiye söyle onları getirip yapsın.. Hıııııı bak şimdi geldi aklıma o kişi numunelerinden getirip düğün öncesi deneme makyajıda yapabilir sana öylede deneyebilirsin güzelmi olacak, kalıcımı olacak diye..

yada deneme makyajı yaptırdığın kuoförlerden birini çok beğenirsen kuoföre yaptıracaksın :ecrin_bebek:

şimdiden mutluluklar dilerim sana, umarım herşey istediğin gibi olur kaydirigubbakcemile5

cnm makyajımı teyzesı yapacak sacımı kuzenı yaacak koaforde baakalım pek ıcıme sınmıooooo onların yapması nedenseeeeee

canım ya sana çok teşekkür ederim her konuda bilgilendiriyosun bizia.s..porselen makyaj nasıl oluyor merak ediyorum.porselen makyajda kullandıkları malzemeler farkli mı oluyor?astarı dediğin ne peki?farın tek renkmiydi yoksa mavi ile griyimi karıştırdılar.mavi benimde hoşuma gidiyor ama ne açık ne koyu mavi severim.deniz mavisi gibi güzel oluyor sanki.

mızmızcığım yaptırdığın kişiye iyice sor yüzünde neler kullancak,inan bende bilgi sahibi değilim.teyzesi kuaförde mi çalışyor.ya kuzeni daha önce makyaj yapmış mı?yengem istersen yapayım dedi ama olmaz neden çünkü bizim okadar teferruatlı malzememiz yok ki.varda yok aslında.ankarada şöyle güzel makyaj yapan yer bulsam gideceğim.kuaförü ayarladım da kuafördeki kıza pek güvenemiyorum.bir kere mezuniyet balosunda yaptırdım da iğrenç yaptı anlatamam.açık renk mavi bir farı gelişi güzel sürdü.kalem bile çekmedi.kısacası çok kötüydü.ankarada iyi makyöz bilen varsa yazsın Allah aşkına...

Canım porselen makyaj normal makyaj malzemelerinden daha ince taneli oluyor.Ben de çok bilmiyorum düğün zamanı araştırdığım kadarı.Porselen makyajın fondotenini sürmeden önce astar dedikleri bişey sürüyo o da fondoten gibi.Cilt daha düzgün dursun diye.Ama farları mat renkler olduğu için istemedim.Grimsi bir maviden gölge yapıp daha açık bir mavi sürdüler.Tabi aralarda da bişeyler sürerek gölgelendirme yaptı.En üste de simli bişey sürdü.Ben vücut pırıltısı almayı unutmuşum.Daha doğrusu puflu bir pırıltı almıştım ama işe yaramadı.Küçük, göz için pırıltılar var ya onlardan alın bence.Bi de makyaj sabitleyici işe yarıyor sanırım çünkü hiç bozulmadı makyajım.Satılıyor da sanırım.Kendinize alıp daha sonra özel günlerde de kullanabilirsiniz.Ben bilmiyordum.Bana önce altın renklerinde bir makyaj yaptılar ama çok ağır oldu ve koyu makyaj yaşınızı olduğundan büyük gösterir.Eşimden yaşlı görünücektim az daha:roflol: Sildirdim onu tekrar yaptılar.Beğenmezseniz sildirmeye çekinmeyin.En önemlisi de o gün kesinlikle rahat olun.Sizin gününüz.Tadını çıkarın.Biz eşimle çılgınlar gibi eğlendik.Kim ne yapmış hiç gözümüz görmedi.Hayatta bir kez oluyor.Tadını çıkarın.Sonra çok özlüyor insan:1hug:

dıor ürünleri kesinlikle çok iidir..kalıcırdır ve asla çıkmaz...nişanımda dıor ürünleri kullanıldı ve sabah 11 den gece 12 ye kadar tek bir akma renk çıkması vs olmadı..ayrıca yengen dıor elemanı olduğuna göre bu işden anlıyordur diye düşünüyorum...tek sorun tenine uygun renkleri seçmek..onuda daha önce bi kaç denemeye yapıp en uygun tonu ve makyaj şeklini belirleyebilirsin diye düşünüyorum..,
başarılarkaydirigubbakcemile2

Mızmızcım bence saçını kuzeni makyajını yengesi yapacak , hiç uğraşma bunlarla.İyi bir kuaföre git.Hiç riske atma.Özellikle makyaj çok önemli.İnsanı çok güzel de yapabiliyor çok çirkin de.Hayatta bir kez oluyor.İyi bir kuaföre git.Yanına da sana yardım edecek, giyidrecek birini al okadar.Benim ablam gelmişti.Profesyonel biri gibi yapamaz onlar saçını makyajını.Kınada yapsın onlar ama düğünde kuaföre git bence.Manikür pedikürünü de yaptırırsın.Maddi durumlara bağlı herşey kolay değil evlenmek iğneden ipliğe ev kuruyorsun ama kötü olursa ömür boyu için içini yer.Ogün düzeltmeye vaktin de yetmez.Olmazsa kuaför de bulamazsın.Kınada yapsın onlar saçını, makyajını.Nişanlına amcamın oğlu damat traşını yapacak desen kabul eder mi?Yanlış anlama sakın kızıyorum ben erkek tarafına.Kız ailesi daha özverili oluyor

mızmız olur böyle heyecan
ama stres yapma olmaz falan deme
bende böyleydim inan
ben daha önce lancome de çalıştığım için ankamall de ordan bi arkadaşa gidip yaptırdım
eğer bu yenge uzun süredir diorda çalışıyosa eğitiminide aldıysa inan güzel yapacaktır
bende kuaförlere güvenmiyorum hem malzemeleri kötü hemde çoğu kötü yapıyo inanıyorumki DİOR LA daha güzel olacaktır,içine sinmiyosa sana tavsiyem
öncesinde git konuş hatta yaptırabiliyosan prova yaptır ve ona göre karar ver
herşey geçecek inan ve bu kadar niye stres yaptım diyeceksin
sana sevgiler mutluluklar
ve herşey gönlünce olsun
sakın kendini üzme

ya mızmızcım ben iyice sinir olmaya başladım bu erdemin ailesine.klava:
neden makyajını teyzesi saçını kuzeni yapıo.git şöle adam gibi bi kuaföre.düğünden önce provada yapıolar içine sine sine yaptır.canım düğünün bu senin yaaa.öyle riske gelmez ya istediğin gibi yapamazlarsa nolcak o gün:enbuyukkk:

canım hem vücut hemde göz için pırıltımı alalım,hani şu boyna,sırta felan sürülüyor.bunları makyöz yapmıyormu?bide makyaj için kendi makyaj malzemelerinden mi götürdün yoksa makyöz kendi malzemelerini mi kullanıyo?bizim düğün günü kuaföre götürmemiz yada almamız gereken bişey varmı?bide benim saçlarım kısa, takma saç kullandınmı hiç?saçıma eklettirmeyi düşünüyorum da,yada takma kirpik kullandın mı?:bbo:CADIARZU

biz krayolan malzemelerini kullandık profesyonel makyözler bu malzemeyi kullanıyor, bir gram akam olmadı, sadece cildini temizleyizi tonik nemlendirici (krem değil lütfen) üçlüsü ile bakım yapıp 2 gün önceden de (kızarabilir) peeling yaparsan güzel bir makyaj tabanı elde edersin
bu tabana iyi bir makyaj bazı (astar) sürülüp ardından fondoten kapatıcı (gerekşyorsa), göz altı kapatıcısı (fotoğraflarda yüzünü güzel çıkartıyor asla unutulmaması gereken ilk ürün) pudra sürülüp makyajın yapılacak..

göz tipin resimdeki gibiyse takma kirpik kullanabilirsin, fazla kalın olmayan kuyruklu eye liner güzel olabilir...

başka??

canım bi kere alabiliyorsan alman tcm ürünlerini yada channel ürünlerini al....göz altı için iyi bir aydınlatıcı sec,bi de mutlaka makyaj sabitleyici kullan...benimde dügünüm 18 ekim....ve ben toprak tonları düşünüyorum...çünkü pastel tonlar fotograflarda silik cıkıyor...

canlarım bende sözümde ve nişanımda porselen makyaj yaptırdım ünlülere kullandıklarındanmıs istanbuldan getırtmıstı kuaför ılk basta kremlerıyle yuzemu masaj yaptılar sonrada ınce bı sekılde kapatıcısını fondetenını surdu ve farlarıyla rımelını allık falan surdu en sonda bellı bıle olmayan takma kırpık taktı uclarına onun ustunede rımel surdu cok gusel oluo ve resımlerde ayrı bı guzel cıkıyorsun bence porselen yaptır en önemlısıde akmıyor ben 5yıkamada anca cıkartmıstım ama cıkıyo:) resımlerım vardı burda bakabılırsın nsl olduguna istersen

bence isine sansa birakma cok pisman olursun daha sonra , benimde annemin arkadasi yapacakti ben istemedim ,gittim guzellik uzmanina yaptirdim cok guzel yapti kiprikte takti , en son yuzume sabitleyici spreyde slktl .a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…