Makyaj Ürünleri Makyaja hevesliyim ama basaramiyorum.. Lütfen yardim ! :) (resimli)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
eminim bu topıgın cok faydasını görecegım teşekkurler cok guzel bir topık olmus:)

mersi kizlarr...
hepimizin destegiyle cok güzel sonuclar alabiliriz insallah..
tek basina BEN herseyi bilemem .. el birligiyle makyajin püf noktalarini ögrenicezz

nasıl yapıldıgının resmnı tek tek koysanız nasıl olur yabilmiyorumkismile

Bihter makyajına da lensine de bayıldım aşkitom nasılda yakışmış maşallah opuyorumnanaktan

ayyy askotoo bihterin makyajini resimli anlatsana be kuzum...coh merak ettimde:)

cilekk :)) maeves anlatsin onuu.. onun gözleri yesil hemm.. tam olur..
kendisi yapmis ve begenmis zati P

Ya ben gözümün altına ve üstüne kalem çekemiyorum. Yanımda makyaj yapan herkesi izledim ama onlarınki gibi olmuyor Bir de rimel süremiyorum

sedacim öncelikle alttan baslayalim..
kalemin ucunun ince olmasi önemli bir faktör.
kirpiklerinin altindan dogru iyice dipleri boyamalisin.. arada bosluk birakirsan hic hos durmaz.

üstte ayni sekilde .. iyice dipten ince bir cizgi cekmeyi dene.

rimeli ise kirpiklerini göz kapagina degdirmeen arkadan öne (yani kirpiklerinin arkasindan basla)
sonra önden zik zak yaparak yukari dogru boya

aSkiTo'mmm bu topic mükemmel olmuşş bebeğimm geç oldu ama hayırLı oLsuunn kaydirigubbakcemile3

çok güzel makyajlar yapmışsınnn sizden bi fikir isticeeem ama kıyafetimi dahaa almadımm yakın zamanda düğün var da ona göre bi makyaaaj istiyorumm yardımlarınızı esrgemeyinn melekleeerr herkese sorcam

kimsecikler yok :)

neysem bende bi foto ekliyim..bunun için ayrı bir konu açmıyım dedim :))

buradaki far rengini sorucaktım ? marka ve numara öneriniz varmı ?

birde göz çevresini yıpratmadan yumuşak hareketlerle uygulanabilecek güzel bir kapatıcı tavsiye ederseniz pek bi mutlu olacağım :)))

selam cute likit kapatıcı kullanman lazım ki yıpratmasın son araştırmam eğer alsaydım clinique all abaut eyes olucaktı bir dene istersen :)))
far rengi ise gidip deneyerek bulabilirsin ten renginde doğal duruyor yane biraz daha koyusu ile gölgeleme yapmış sankim ben en son golden rose 17 no aldım ren rengi gibim doğal :) ama bu ışıktanmıdır nedir biraz altın sarısı parlamış :)))

the jackallll sobeeeeeeeeeee

hımm saol
evet evet bu parlayanlardan,ya aslında çok kişide görüyorum ,bigün birine sorucam yaklaşıp :roflol:

1yıldır kimse bşi yazmamış. ama ben çok beğenmiştim bu topiii (

topiğin hayırlı olsun canım çok güzel olmuş. Benimde senden bir ricam olacak göz kapağı düşük olanlar için resimli yaptığın bir makyajı eklermisin. Benim gözüm iri ama kapaklarım düşük olduğundan kirpik kenarlarıan çekılen kalem bile bir çizgi halınde üst kapaklarıma çıkıyor...

Uzuuun bir aradan sonra merhaba !
mayis 'ta dogum yaptim .. 2 bebe oldu evde :) makyaj yapacak gücü bulamiyorum aksamlari ..

yani emekliye ayrildim diyebiliriz P:76:

belli bir düzen kurup tekrar dönerim insallah ..

benden cevap bekleyenler olur diye yazdim..

ama ben olmasamda , makyajla ilgilenen arkadaslar yardimci olacaktir eminim ..

öptümmm

merhaba askito :)

bnde kocama aşkito derim oda bana tabi bu topiği çok beğendimm ..1 yıldır neden kimse yazmamış diye düşünmüştüm..meğerr sen yoksun diyeymiş..tebrik ederimm Allah bağışlasın bebeklerini...vakit buldukça yazarsın umarımm :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…