Makyaj Ürünleri Makyaj

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
canım sarışınmışsın o sebeple göz diplerine az siyah kalem ve bolca rimel sürsen birazda parlatıcı veya ruj sana yeterli olur diye düşünüyorum. ben hafif fondöten kullanıyorum göz cevremede krem tonunda far uyguluyorum hafif bide bolca rimelliyorum hafifte kıyafetime uygun ruj sürüyorum mesela şuanki stilim bu:KK34:

Son düzenleme:
Eve misafirler geldi de yazamadim ama konuma cevap verenlere cok tesekkur ediyorum :)

Sarisin olmak zor valla esmer olsaydim keske :KK43:

herkese selam sana hasret (gam/zede) öncelikle güzel bir sözle başlama istiyorum daha sonra sorumu ileticem
Ruhunu ruhuma katmadıktan sonra bana dokunma der kadın
Ruhuna dokunmadığım tende kaybolmam der adam ...
şimdi soruma geçebilirim :)
Ben iri gözlere sahibim fakat eyelınerı nasıl çekeceğimi bilemiyorm önerisi olan var mı:)

herkese selam sana hasret (gam/zede) öncelikle güzel bir sözle başlama istiyorum daha sonra sorumu ileticem
Ruhunu ruhuma katmadıktan sonra bana dokunma der kadın
Ruhuna dokunmadığım tende kaybolmam der adam ...
şimdi soruma geçebilirim :)
Ben iri gözlere sahibim fakat eyelınerı nasıl çekeceğimi bilemiyorm önerisi olan var mı:)

İri gözden ziyade göz kapağı yapın önemli
Göz kapağın kirpik dipleri gözükmüyosa hiç sürme
Kömür orda kalmış gibi duruyo
Gözlerim gözkapağım iri başlangıç kısmını ince ortadan sonra kalınlaştırıyoruöm
Uçları da paşa bıyık gibi

Eyeliner isini gec bence sekerim, hem zahmetli, cogu insanda da bence degmiyor, guzel durmuyor.

Ben gunluk, gunduz icin kalem surup fircayla dagitiyorum; ya da far surup fircayla dagitiyorum. Burdaki puf nokta fircanin iyi, kaliteli olmasi :) Sonra da bolca rimel suruyorum :)

Eyeliner isini gec bence sekerim, hem zahmetli, cogu insanda da bence degmiyor, guzel durmuyor.

Ben gunluk, gunduz icin kalem surup fircayla dagitiyorum; ya da far surup fircayla dagitiyorum. Burdaki puf nokta fircanin iyi, kaliteli olmasi :) Sonra da bolca rimel suruyorum :)

Evet gözlerinin resmini koysa daha iyi yardımcı oluruz

Derdim görünümüm malesef.

Cok kendini salmis biriydim ama bu aralar dikkat etmeye basladim (19 yasindayim). Bakimli olmaya calisiyorum her daim. (Bakimdan kastim makyaj degil, temiz ve hos gozukmek)

Giyimimi biraz degistirdim falan ama soyle hafif makyaj da yapmak istiyorum arada bir. Sorun su ki su zamana kadar en fazla bir iki kez rimel surmus bir insanim. Siyah gunluk goz makyajini cok seviyorum milyon tane video izledim ama yok yapamiyorum.

Kirpiklerim sapsari, rimeli bir turlu diplere suremiyorum o yuzden eyeliner cekince sanki eyelineri cok yukardan surmus gibi gozukuyor. Diplerine nasil suruyorsunuz siz?

Bir de ben asiri beyaz tenliyim. Goz makyaji kotu durur mu acaba? Makyaj onerilerinize acigim :)
merhaba, 19 yaş çok taze bir yaş. kusurların varsa onları kapatan ve hafif renk veren bir makyaj yapabilirsin belki...çok beyaz tenlilerde siyah göz makyajı sırıtıyor bence, kahverengi denemeni öneririm. benimde kirpik diplerim sarı ama uçlara sürünce dipler görünmüyor...sana tavsiyem bb krem, gerek varsa kapatıcı, allık ve dudak parlatıcısı olur, birde kahve rimel belki kalem...

X