Makyaj Ürünleri Makyaj

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
:KK70: ben heralde bb kremsiz falan çıkamam yada pudrasız baska takıntım yok :KK70:
rimel yakışmuyo bana yav yada ben bilemedim :KK70:

Rimel herkese yakisirrr delimisinnn arkadasimm surr bol bol sur hemdee :KK70: goz rengin belli olur boyle bakislar bi farklilasir $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1403894629.011248.jpg

Aradaki farka bakarmisin

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Kesinlikle doguma bile rimelli girdim tum arkadaslarim koptular hahahaha ay napiimm aliskanlikk :KK70:

ahahahhahhahhahha
aklima ne geldi.
Bende bir gun cok hastayim kusuyorum artik gozlerimin feri gitmis.Gozlerimde numarali.
Neyse 2-3 gundur durmadan kusuyorum.
Annem babam tuttu hadi hastaneye.
Gittim lavaboya taktim lensleri surdum rimeli.
Annemler:KK53:
Aliskanlik ya valla evde otururken bile o rimel gozumde incecik bile olsa :KK52:

ahahahhahhahhahha
aklima ne geldi.
Bende bir gun cok hastayim kusuyorum artik gozlerimin feri gitmis.Gozlerimde numarali.
Aliskanlik ya valla evde otururken bile o rimel gozumde incecik bile olsa :KK52:

ama bu takıntı kuzum bence evde sürmek çok kötü. döker zamanla sonuçta kimyasal bişi .işte böyle takmamak için sürmüyorum aslında bide makyajsız sevmem kendimi die

ama bu takıntı kuzum bence evde sürmek çok kötü. döker zamanla sonuçta kimyasal bişi .işte böyle takmamak için sürmüyorum aslında bide makyajsız sevmem kendimi die

Yok ben zaten manyagim bu konuda :KK70:
Cidden bi takinti hali var annem bile cok kiziyo :p
valla disari cikarken cook gec kalsam bi gozalti kapatici bi rimel bide dudak kalemi:KK16:
Benden mutlusu yok:KK14:

ahahahhahhahhahha
aklima ne geldi.

Ahahhahhahahahaha koptum yaa kendimi gordum sende walla inan bende yasadim ewlenmeden once lisedeyken arkdaslarla lunaparka gittik o kadar cok seye bindikki icim disima cikti en son ranger dan indik ben bayilmisim millet toplammis yuzumu yikiyo su serpiyolar ben bi uyanirsin napiyosunuzzzz yaaaa olan rimelim akti fonum bozulcak cekilin yaaa dedim ama arkadaslarim gulmekten olduler hocalara bile ablatmislardi bu olayi hahahhahaha

Ahahhahhahahahaha koptum yaa kendimi gordum sende walla inan bende yasadim ewlenmeden once lisedeyken arkdaslarla lunaparka gittik o kadar cok seye bindikki icim disima cikti en son ranger dan indik ben bayilmisim millet toplammis yuzumu yikiyo su serpiyolar ben bi uyanirsin napiyosunuzzzz yaaaa olan rimelim akti fonum bozulcak cekilin yaaa dedim ama arkadaslarim gulmekten olduler hocalara bile ablatmislardi bu olayi hahahhahaha

Ahaahahahah :)))))
Gercekten bu hastalik ya vallaaa..
Uyandigim gibi lens takilir rimel dudak kalemi gozalti kapatici :))
Seviyorum napiiimm:21:

X