Göz Makyajı Makyaj yapmayı öğrenmeyi çok istiyorum hiç bilmiyorum düzgün

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

Prennses

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Aralık 2010
264
2
Gözleri nasıl iri gösterebiliriz kirpiklerim uzun aslında ama nasıl ortaya çıkaracam :KK59:

Gözleri nasıl iri gösterebiliriz kirpiklerim uzun aslında ama nasıl ortaya çıkaracam :KK59:

gözleri iri göstermek için açık renk farlar ve kalemler kullanın.alt göz kapağının iç kısmına beyaz göz kalemi çekin kirpik diplerinede açık renk far yada kalem uygulayın gözleriniz iri görünür.kirpikleriniz zaten uzunmuş demek ki kalın gösteren rimel kullanmanız yeter.daha da kalın görünsün isterseniz öncesinde kozmetik pudra uygulayın sonra rimeli en dipten sona kadar sağ sol yaparak çekin.kalın görünür.

gözleri iri göstermek için açık renk farlar ve kalemler kullanın.alt göz kapağının iç kısmına beyaz göz kalemi çekin kirpik diplerinede açık renk far yada kalem uygulayın gözleriniz iri görünür.kirpikleriniz zaten uzunmuş demek ki kalın gösteren rimel kullanmanız yeter.daha da kalın görünsün isterseniz öncesinde kozmetik pudra uygulayın sonra rimeli en dipten sona kadar sağ sol yaparak çekin.kalın görünür.

Çok sağol genelde siyah kalem kullanıyorum ama dediğini uygulucagım birde eyelıner çekmeyi öğrensem ince çekilince eyeliner göz iri görünür dimi kalın diyo kimi ince ama ince galiba ?ya takma kirpik gibi görüyom çogu kişide ayrık ayrık dolgun görünüyor maybeline rimel iyi galiba max factör yada satıcılarda satmak olsun diye sağlıklı demiyo bazısı

X