Göz Makyajı makyaj ve cılt bakımında her turlu sorunuz için ben burdayım kızlar :)

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
buarada goldenlady die bi markanın kapatıcısı ve avon un pudrası

buarada goldenlady die bi markanın kapatıcısı ve avon un pudrasıydı

merhaba:), izlemesende reklamlarda filan görmüşündür belki Aşk-ı Memnu dizisini ve orda beren saat var bihter rolünü canlandırıyor,onun makyajına bayılıyorum özellikle göz makyajına bayılıyorum nasıl yapıldığını anlatırmısınız?

ah ah bihterin makyajı hastasıyım resmen dizi başladığından beri ful inceliyorum vallakaydirigubbakcemile2 ama artık beceriyom gibi göze siyah kalem içine ama çok abartı değil alt kirpik diperine siyahtan açık koyu giri kalem hafif kalın çekim elimle yayıyorum ki dumanlı dursun diye üstede toprak rengi far sürüp koyu gri farla dibine likit çeker gibi sürüyom delikafadulden valla oluyo ama bihterin ki da iyi tabi nede olsa profösyenel ellerden çıkıyo allahtan göz rengimiz benziyokaydirigubbakcemile3

tekrar ben:) yakın bi zamanda nişan için hazırlanmam lazım ve makyaj için önerilerinizi bekliyorum, öncelikle beyaz tenliyim,mavi gözlüyüm(gözlerimin ön planda olmasını istiyorum),o gün için siyah bir elbise aldık gögüs dekoltesi o kadar yok normal açıklıkta,kahverengi uzun saçlarım var,Nasıl makyaj yapmamı önerirsiniz,neler yaparsam daha iyi gözükür. pek konuyla alakası yok ama şunu da sormak istiyorum elbisem,ayakkabım,çantam siyah ama birbirleriyle uyumlular mesela albisemin hemen gögüs altında küçük bir taş var çantamda da var, ayakkabımda kenardan öne doğru simli şerit geliyor ve ona uygun bir çanta bunun gibi, peki sizce siyah mı yoksa ten rengi çorap mı daha göze hoş gelir (marka ve numarasınıda söylerseniz sevinirim) konu başka yerlere de daldı ama sormak istedim şimdi aklıma geldi bi de benim sırtım biraz sivilce biraz sivilce izleri ile dolu ayrıca kolumda özellikle dirseğimden yukarı kırmızı kırmızı kabarıklar var bunları da kapatmak istiyorum pudra gibi şeyler sürsem elbiseme filan bulaşır mı ya da siz neler önerirsiniz

Son düzenleyen: Moderatör:
slm altın rengi ve maviışıltılı eyeliner almak istiorum kahve gözde nasıl durur sizce bide zümrüt yeşili bi far almak istiorm ama sanki bana renkli farlar yakısmıomus gibi gelio :eek: önerileriniz nelerdr bu arad gözlerim tıpkı türkan şoray gibi :nazar:

canım bana da yardımcı olursan çok sevinirim...çok kuru bi cildim var hatta zaman zaman pul pul soyuluyo nasıl nemlendirebilirim...

canım bana da yardımcı olursan çok sevinirim...çok kuru bi cildim var hatta zaman zaman pul pul soyuluyo nasıl nemlendirebilirim...

bepanthen die bi krem war eczanelrde. aynı zamanda nemlendirici onarıcı bi krem. bende wardı gecenlerde sürdüm yüzüme. bayagı ii nemlendrdi. hatta bnm normal kullandgm nemlendiriciden bile ii=)

onu al bi dene istersen. ama bnce günde 1 kere sür. sabah cilt temizliğini yaptktan sonra.. ama sen bilrsn önce bi arastr istersen :CüvCüv:

tekrar ben:) yakın bi zamanda nişan için hazırlanmam lazım ve makyaj için önerilerinizi bekliyorum, öncelikle beyaz tenliyim,mavi gözlüyüm(gözlerimin ön planda olmasını istiyorum),o gün için siyah bir elbise aldık gögüs dekoltesi o kadar yok normal açıklıkta,kahverengi uzun saçlarım var,Nasıl makyaj yapmamı önerirsiniz,neler yaparsam daha iyi gözükür. pek konuyla alakası yok ama şunu da sormak istiyorum elbisem,ayakkabım,çantam siyah ama birbirleriyle uyumlular mesela albisemin hemen gögüs altında küçük bir taş var çantamda da var, ayakkabımda kenardan öne doğru simli şerit geliyor ve ona uygun bir çanta bunun gibi, peki sizce siyah mı yoksa ten rengi çorap mı daha göze hoş gelir (marka ve numarasınıda söylerseniz sevinirim) konu başka yerlere de daldı ama sormak istedim şimdi aklıma geldi bi de benim sırtım biraz sivilce biraz sivilce izleri ile dolu ayrıca kolumda özellikle dirseğimden yukarı kırmızı kırmızı kabarıklar var bunları da kapatmak istiyorum pudra gibi şeyler sürsem elbiseme filan bulaşır mı ya da siz neler önerirsiniz

ben olsam ten rengi gynirdim. ama kalın olanlarından alma ince olanları war biliyosundur çorap varla yok arası duruyo.. onlardan al bence
sırtdaki sivilcelerinede bişi sürmeni tavsiye etmem ((buarada bncede izleri war)). çünkü eer saçın açık olursa degcek ona sürüncek saçına o.. bide oynayıp fln terlediğini düşün akcak fln :1shok:

bn önermem ama yinede sen bilrsin :1rolleyes:

ben olsam ten rengi gynirdim. ama kalın olanlarından alma ince olanları war biliyosundur çorap varla yok arası duruyo.. onlardan al bence
sırtdaki sivilcelerinede bişi sürmeni tavsiye etmem ((buarada bncede izleri war)). çünkü eer saçın açık olursa degcek ona sürüncek saçına o.. bide oynayıp fln terlediğini düşün akcak fln :1shok:

bn önermem ama yinede sen bilrsin :1rolleyes:

teşekkür ederim yerimseniben

rica edrm :1rolleyes:

buarada yukarda yanlış yazmışım . . .. sivilcelerinede bişi sürmeni tavsiye etmem ((buarada bncede izleri war))... deil bende de izleri var olcktı o :bbo:

Benim gözlerim düşük hep aşağıya bakar gibi duruyor acxaba nasıl bir makyaj yapmaamı önerirsiniz? şimdiden teşekkürler..

oha resimler super.ikinci resimdeki gibi nasıl yapıyorsunuz ??? msj olarak yzaaarmısınız buraya sık girmiyırum

canım bana da yardımcı olabilirsen cok sevinirim..=) benim de gozlerimin hemen bittiği yerde,kenarında bole catlağımsı bişeyler olustu kilo alıp vermelerden olabilir diye dusunuyorum bunu yok etmenin bi çaresi var mıdır acaba cok takmış durumdayım=( yardımın için teşekkurler...

ben simsiz mat duran far arıyorum öyle br far şeklmi yok yoksa benmi bulamıyorum.nereye sorsam yok :KK43:((

Merhaba Arkadaşlar

Şubat da nikahım var ve sonrasında da fotoğraf çekimim .
Ben kuaföre hiç gitmeyen biriyim saçlarımı kendim keserim makyaj denirse de sadece allık ve rimel
Sizce bana ne gider ?
Ayrıca makyöz fiyatları çok uçuk tasiye edebileceğiniz birileri var mı ?
Saç ve makyaj konusunda fikirleri açığım
Yüz şeklim ne ne saç şekli gider bilmiyorum ...

$111.JPG $IMG_3996aaaaaa.jpg $a.JPG $IMG_6009.jpg $IMG_6010.jpg

X