Göz Makyajı makyaj ve cılt bakımında her turlu sorunuz için ben burdayım kızlar :)

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
E

EU1

Ziyaretçi
kızlar ben eskı loreal uzmanıyım .profosyonel makyaj yapıyorum ve kaş alıyorum kısaca stıl danısmanıyım.suan hava yollarında hostesım..sorularınız olursa yanıtlayabılır ve yardımcı olabılırım her konuda..makyaj,saç,kaş ve kıyafet konusunda uzmanım..cıltle ılgılı problemlerınızıde elımden geldıgınce yanıtlayacagım..tesekkurler .resımler bana aıt
my.php
[/URL][/IMG]

my.php
[/URL][/IMG]

Eklentiler

• $yuzmhg5g modified.jpg
    $yuzmhg5g modified.jpg
    80,3 KB · Görüntüleme: 89
Amway in makyaj ürünleri hakkında ne düşünüyorsunuz? cildimize en az zararı veren makyaj ürünleri nelerdir? teşekkürler:)

kızlar ben eskı loreal uzmanıyım .profosyonel makyaj yapıyorum ve kaş alıyorum kısaca stıl danısmanıyım.suan hava yollarında hostesım..sorularınız olursa yanıtlayabılır ve yardımcı olabılırım her konuda..makyaj,saç,kaş ve kıyafet konusunda uzmanım..cıltle ılgılı problemlerınızıde elımden geldıgınce yanıtlayacagım..tesekkurler .resımler bana aıt
my.php
[/URL][/IMG]

my.php
[/URL][/IMG]

merhaba rainangel.kaydirigubbakcemile2
loreal demişken double schocking exact mascara aldım arkadaşımın tavsiyesi üzerine ama beklediğim gibi uzun göstermedi kirpiklerimi. :1no2:
Beyaz kısmını sürdüğümde uzun oluyor ama kimse beyaz kirpikle dolaşmak istemez heralde. Acaba beyaz fırçasıyla siyah fırçasının yerlerini değiştirsem daha kullanışlı olur mu? kafamçokkarıştı

merhaba arnaud marka cılt bakım urunlerı hakkında ne dusunuyorsunuz su an urunlerını kullanıyorum 4-5 gun oldu ama ıyıce emın olmak ıstyorm sımdıdem tskrlra.s.

loreal demişken double schocking exact mascara aldım arkadaşımın tavsiyesi üzerine ama beklediğim gibi uzun göstermedi kirpiklerimi. :1no2:
Beyaz kısmını sürdüğümde uzun oluyor ama kimse beyaz kirpikle dolaşmak istemez heralde. Acaba beyaz fırçasıyla siyah fırçasının yerlerini değiştirsem daha kullanışlı olur mu? kafamçokkarıştı
Canım beyaz rimelin bazı oluyor yani zemini önce beyazı sürüyorsun üstüne de siyahla geçiyorsun. 2 kat siyah sürersen tüm beyazlıklar kapanıyor. Fırça değiştirmenin bi gereği yok çünkü benim bildiğim kadarıyla iki tarafında fırcası aynı.

Amway in makyaj ürünleri hakkında ne düşünüyorsunuz? cildimize en az zararı veren makyaj ürünleri nelerdir? teşekkürler:)

amwayı bı ara dayım satıyordu bbıldıgım kadarı ıle guzel urunler ama cok bır bılgım yok yakın zamanda arastırırm..cılde az veren derken cıldını temızledıkden sonra bakımını yaptkdan sonra her urun ıyıdır..yanı araba gbı benzını yagı koymaya bakar..

benım makyajda tercıhım loreal maybellıne max factor,flormar...

ama cılt urunlerınde kesınlıkle loreal( krem yada fontoten gbı)

far ve allıkda ıstedıgınız urunu kullanın zararı yokdur...:nazar:

merhaba arnaud marka cılt bakım urunlerı hakkında ne dusunuyorsunuz su an urunlerını kullanıyorum 4-5 gun oldu ama ıyıce emın olmak ıstyorm sımdıdem tskrlra.s.

dogrusu hıc duymadım..arastırıcam

once beyazı sonra sıyahı sur beyaz olan zemındır...senı şaşkın laelaelaelaelae

Günlük yapılabilen ve çok abartılı olmayan göz makyajlarınıza örnek verebilirmisiniz açıklamalı olarak,çok şey istemedim demi:)

QUOTE=..açelya..;6077715]Günlük yapılabilen ve çok abartılı olmayan göz makyajlarınıza örnek verebilirmisiniz açıklamalı olarak,çok şey istemedim demi:)[/QUOTE]

bak mesela ekledıgım resımdekı goz makyajı..oncelıkle yuzunuze fondoten surerken goz altı ve goz kapagınızı ıhmal etmıyorsunuz pudrayıda goz altı harıc heryere surun guzelce yedırın ama az surun sadece parlamayı alsın sonra goz kapagınızı kasınıza kadar olan bolumuna yumusak uclu bır frcayla acık vanılya bır far surun..goz kapagınızın kaşınıza dogru olan ıkıncı perdesınden baslayarak gul kurusu yada toz pembe bır farı gozunuzun dış kısmına dogru surun ama yogun olmasın...goz altınıza ıstedıgınız renkte bır farı mesela açık yesıl ınce bır frcayla ucunu hafıf ıslatıp kalem gbı surun..sonra eyelıner surebılıyorsanız ınce bır cızgı halıne hafıf kıvrımlı çekın..en son rımel ve kaş kalemı ıle goz makyajınızı tamamlayın

my.php
[/URL][/IMG]

resım cıkmayabılır denıyorum ama ımagesde uzun suredır problem var sanırım

my.php

Son düzenleyen: Moderatör:
canım siyah noktalardan temelli kurtulmanın bır yolu varmı ??? bitkisel olursa daha ıyı olur tabıkı sımdıden tesekkurler

canım siyah noktalardan temelli kurtulmanın bır yolu varmı ??? bitkisel olursa daha ıyı olur tabıkı sımdıden tesekkurler

buhar banyosu yap sık sık hamama gt kese yap maskeye gelınce çörek otunu ez balla karıstr sur yarımsaat beklet..işe yarar..yuzde yuz sonuc olmasada yararı var.bde sodayla yıka yuzunu durulama:roflol:

canim benim cildimde dogum lekeleri var.
ne yapablirim

:KK43: resimleri göremiyorum. Genç kızların makyaj stili nasıl olmalı? - UZMAN TV adresinde kıza makyaj yapıo orda göz kapağına kirpik diplerine daha sık gözükmesi için eyeliner mi sürüyor sonra onu geniş ucu sivri fırça ile yayıyor o benim hoşuma gitti onu açıklarmısın:)

resımlerı uzun zamandır bende goruntulemıyorum problem olsa gerek ..1 ci lınkı kopyalıyorum ama sorun ne anlamadım neyse..

vıdeoyu seslı dınlemedım ama yaptıgı basıt bı ıslem..eyelınerı surup sonra fırcayla yayıyor dogal durması için..genc kız makyajı bu o yuzden belırgın yapmamıs..tabıkı kıprık dıblerı daha sık gorunur boyle..:smiley-cool:

canim benim cildimde dogum lekeleri var.
ne yapablirim

benım onerım bolca kabuklu kırmızı elma ye..portakal ve elmanın kabugunu tavada kavur tulbentle lekelere pansuman yap..cıddı bısey ıstersen senın ıcın arastrdım

Doğum lekelerinden kurtulmak için beyaz kil ile 1 tatlı kaşığı yumurta akı ve alabildiği kadar vazelin krem karıştırılır. Türk hamamındaki buharlı ortamda, önceden hazırlanan bu karışım cilde sürülür. 15 dakika kadar beklendikten sonra cilt ovularak karışımdan arındırılır. Daha sonra cilt besleyici kremler sürülür.

ayrıca:Van civarında yetişen uşkun meyvesinin kabuklarının iç tarafının doğum lekeleri olan bölgelere sürülmesi de doğum lekesi tedavisi için faydalıdır
vede benım onerım yaz kıs yuzune lorealın 50 factorlu koruyucusunu sur gunes leke yapar azdırır
mirmirmirmir

benım onerım bolca kabuklu kırmızı elma ye..portakal ve elmanın kabugunu tavada kavur tulbentle lekelere pansuman yap..cıddı bısey ıstersen senın ıcın arastrdım

Doğum lekelerinden kurtulmak için beyaz kil ile 1 tatlı kaşığı yumurta akı ve alabildiği kadar vazelin krem karıştırılır. Türk hamamındaki buharlı ortamda, önceden hazırlanan bu karışım cilde sürülür. 15 dakika kadar beklendikten sonra cilt ovularak karışımdan arındırılır. Daha sonra cilt besleyici kremler sürülür.

ayrıca:Van civarında yetişen uşkun meyvesinin kabuklarının iç tarafının doğum lekeleri olan bölgelere sürülmesi de doğum lekesi tedavisi için faydalıdır
vede benım onerım yaz kıs yuzune lorealın 50 factorlu koruyucusunu sur gunes leke yapar azdırır
mirmirmirmir

sagol canim. deniycem

bana gece makyajıyla ilgili tüyolar verebilir misin.? gündüz makyajımı güzel yapıyorum da iş geceye dönünce beceremiyorum.. bu aradaa gözlerim kahverengi ve şekli badem..

merhaba:), izlemesende reklamlarda filan görmüşündür belki Aşk-ı Memnu dizisini ve orda beren saat var bihter rolünü canlandırıyor,onun makyajına bayılıyorum özellikle göz makyajına bayılıyorum nasıl yapıldığını anlatırmısınız?

mrb..
makyaj yaparken fondöten yerine tüm yüzüme kapatıcı sürüyorum,onun üzerinede pudra. kapatıcıyı tüm yüzüme uygulamamın bi sakıncası olurmu? bundan önce loreal infallible fofndöten kullanıyodm ama 1 saat falan gecnce yüzde renkleri açılıo bde garip duruo die kullanmıodm. sizce ne yapmalıym fondöten almalımıyım (evetse hangisini önerrsnz?)
yoksa kapatıcıyıda bu amaçla kullanablrmym?
cildimde kırmızı kırmızı sivilce izleri war ondan kullanıyorum. (buarada yaşm 17)
yardm edersenz sevnrm =))))))

X