Makyaj Ürünleri Makyaj Ürünlerimiz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
buraya bakınca gözlerim fal taşı gibi oldu ya:KK53:
çok güzel herşey yarın acilen sipariş veriyorum:KK60:

rimellerim concealerlarım ve eyelinerım

göz kalemlerim

fondotenlerim ve pudram

allıklarım

lipglosslar

rujlar (pek sevmem ruj kullanmayı:KK37:)

farlarım

roll-onlar ve parfümlerim

işte bunlarda benim kozmetik ürünlerim kızlar:KK69:

Son düzenleme:
Sel bebek ürünlerini beğendim canım:KK3:
Şu far avonun tekli farlarından mı? Numarası nedir?Cevap verirsen sevinirim
:KK54:
file:///C:/Documents%20and%20Settings/kubra/Desktop/19042011824.jpg

Son düzenleme:
Şunu diyorum sel bebek
$19042011824.jpg

kızlar bende eklicem ama kurbağa resimleri çıkıyo artık başka nerden ekleyebilirim yardımcı olurmusunuz?:KK36:

canım hizliresim diye bir site var onu aç. fotoğrafı oraya yükle. bir sürü link çıkacak altta. en alttakini seç ve kopyala sonra burda cevaplama panelinden "grafik ekle" butonunu bul. üstünde ağaç var glb :)

önizleme ile kontrol edebilirsin çıkıp çıkmadığını.

bunlar da benim.

hele bir çalışmaya başlayayım bunlara güzel kardeşler gelecek :)

9222.jpg

9237.jpg

9247.jpg

9265.jpg

Bunlarda benden :))

MAC Fondotenim
IMG_5623.jpg

LANCOME Far Paletlerim :)

IMG_5619.jpg

IMG_5615.jpg

MAC PUdram

IMG_5603.jpg

IMG_5606.jpg

LANCOME Bronz Allığım

IMG_4934.jpg

LANCOME Parlatıcım

IMG_4703.jpg

Buda benim biricik hazinem :KK16::KK16:
rujlar bi koca byeaz çanta dolusu ayrıca küçük sandıktada gösterdm aynı rujları :):KK16::KK16::KK16: $SDC10707.jpg $SDC10690.jpg $SDC10704.jpg $SDC10720.jpg $SDC10714.jpg $SDC10700.jpg $SDC10705.jpg $SDC10719.jpg $SDC10703.jpg $SDC10715.jpg $SDC10702.jpg $SDC10716.jpg $SDC10721.jpg

Tanyeli33 kuşuum ne güzel ürünlerin var öyle:KK52:Sende benim gibi avoncusun:82:
şu fotodaki far avonun yeni çıkan krem farımı?Nasıl memnun musun canım_?

$SDC10704.jpg

Tanyeli33 kuşuum ne güzel ürünlerin var öyle:KK52:Sende benim gibi avoncusun:82:
şu fotodaki far avonun yeni çıkan krem farımı?Nasıl memnun musun canım_?

Eki Görüntüle 190444

yok tatlım o flormarın farı toz far o :) avonun dediğin farı color trendinki sanırım ya ben color trendin çok farını aldım gördüğünüz gibi ama memnun değilm..o krem far benide çok etkiledi görsel olarak ama cesaret edemedm alamadım :KK50:

yok tatlım o flormarın farı toz far o :) avonun dediğin farı color trendinki sanırım ya ben color trendin çok farını aldım gördüğünüz gibi ama memnun değilm..o krem far benide çok etkiledi görsel olarak ama cesaret edemedm alamadım :KK50:

Haklısı canım bende krem farını almıştım hiç rengini vermedi:KK50:

kızlar bu arada yaz için akmayan fondöten kalem ve pudra almak istiyorum :S maybellne 24 fos çıktı lorealin 16 saatlik olanı güzel gibi maxfactor lasting çokta iyi kapatmıyor..var mı önerebileceğiniz bir ürün :44:

herkes çok güzel ürünler paylaşmış hepinizde güle güle kullanın.bende resim yüklemeyi becerebilirsem ekleyeceğim inş. birşey sormak istiyorum bu kadar ürünleri nerede nasıl bir şekilde muhafaza ediyorsunuz. ben bi konu açmıştım bununla ilgili ama fazla ilgi olmadı.burda gördümki herkeste çok malzeme var. mesela karbeyaz sen nerede ne şekilde muhafaza ediyorsun makyaj malzemelerini cilt ürünlerini vs. açıkta güzel görünüyorlar ama tozlanma şifonyerin tozu falan zor geliyo bana yaa

X