makyaj renkleri

askprensesi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Nisan 2007
412
1
39
arkadaslar cuma gunu akrabanmin nisani var ve ben kirmizili siyahli beyazli karisik renkte hamilelik elbisesi giyecegim ve goz fari olarak ne renk gider yardiminz icicn sagol veya nasil yapiyim sagolun

gri far tonları bence
dediğin tonlardaki elbisenin aynısını yeğenimin sünnetinde giydim kuaför bana gri gölgeli makyaj yapmıstı cokta hos olmustu.

canım benimki bir fikir sadce ya gözlerini öne çıkar yada dudaklarını.mesela gözlerine siyah kalemle belirgin hale getirebilrsin yada gözlerine beyaz prııltılı toz fark ve rimel kırmızı dudak kalemi olabilir ama sakın hem koyu göz makyajı hemde koyu ruj sürme sevgiyle kal a.s.

canım benimki bir fikir sadce ya gözlerini öne çıkar yada dudaklarını.mesela gözlerine siyah kalemle belirgin hale getirebilrsin yada gözlerine beyaz prııltılı toz fark ve rimel kırmızı dudak kalemi olabilir ama sakın hem koyu göz makyajı hemde koyu ruj sürme sevgiyle kal a.s.

karıştırmışım gene yazarken :roflol:pardon.beyaz pırıltılı göz farı ve rimel ile kırmızı ruj olabilr yada gözlerde griden siyaha doğru bi makyaj ama ruj açık olsun. dudakta ve gözde aynı anda koyu yapma sakın a.s.

ya dudakların ön planda olsun ve gözlerin sade,ya gözlerin ön planda olsun dudakların sade

25224d1235657715-penelope-cruz-wallpapers-images-photos-picture-gallery-penelope-cruz-face-cut-picture.jpg
rihanna-beauty-shoot001.jpg

ayrıca sana kırmızı elbise giymiş bayanların makyajına bakman için birkaç resim koyuyorum! bence iki makyajı da kıyafetine dene hangisiyle daha güzel görünürsen onu yap .

Carrie+Underwood-Naeem+Khan.jpg
jess+mtv.jpg
yeniyilgecesi-kirmizi-001.jpg

sienna-kirmizi-elbise0.jpg
r_xb0thghkipm4xh9v16eg.jpg
hilary-duff-red-dress.jpg

claire-danes-red-nina-ricci-dress.jpg
17042007105441.jpg

r_huww9qmda0dxpla1kngo.jpg
anna+hathaway+(1).jpg

Son düzenleme:
X