Makyaj Ürünleri Makyaj Öncesi ve Sonrası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
valla benim makyajsız halim onlarınkinden kat kat güzel. öyle makyajı bana yapsalar ohooo:)

valla şaştım kaldım yani bu kadar olur ...allahım ben makyajsız bebek gibiymişimde haberim yokmuşş öcüler resmen...ama yazık valla bi yerde havuza falan düşmesinler bittikleri an olur hi hi hi!

İşte kuaförlerde maymuna çeviriyolar...boyle yapabilen birini bulmak lazım........

bende cokk severım kendımı bakamayı fakat kendımı değiştirecek kadar aslaa..bı rımel bı ruj allıkk....sade fakat bakımlıı:asigim:

Eklentiler

• $1.jpg
    $1.jpg
    12 KB · Görüntüleme: 82
  • $2.jpg
    $2.jpg
    12,7 KB · Görüntüleme: 324
  • $5.jpg
    $5.jpg
    14,8 KB · Görüntüleme: 154
  • $7.jpg
    $7.jpg
    11,9 KB · Görüntüleme: 78
  • $15.jpg
    $15.jpg
    12,8 KB · Görüntüleme: 94
arkadaşalr resımlerı nasıl acık olarak yukleyecegıımı bılmıyorum aam tıklayıp bakabılrsınız

Makyajlı güzel bunlara deniliyor sanırım... delikafadulden

kızlar şu an ben de kaş-bıyık karışımış birbirine
gidip hemen aldıraym.walla özendm o çirkin karılara

yuhh ... tırnakları dolar insanın bunların yüzüne dokununca fondötenden..

makyaj var ama fotoşopta var son resimde kadının yanaklarında sarkmalar var makyaj bunları da kapamaz artık yani.
ama genel oarak çok değiştirmiş evet

ALLAHIMIZ dünyayı yaratırken ağaçları yaratmış demişki çok güzel oldu sonra çiçekleri bakmış demiş çok güzel erkekleri yaratmış bakmış idare eder güzel. kadınlara sıra gelmiş kadınları yaratmış bakmış bakmış demişki boşver boyanır.

hic guzel degiller bunlar komplekslidir makyajsiz cikmazlar disarikaydirigubbakcemile3

X