Makyaj Ürünleri Makyaj Öncesi ve Sonrası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Allah Allah ya muthis degismisler, erkeklerin yerinde olsam evlenecegim kadinin yuzunu yikatmadan evlenmezdim bu ne yahukafamçokkarıştı

bnce pek barız bı deısıklık yok onların qozlernde o ısık var saten ılk zencınınde makyajsız qulerken cektıklerı ıcın fotosunu bence daha kotu durmus orda makyaja baslama asamasnda qulmesken makyajlı halıne yakın dıqerlerıde sarısın oldukları ıcın renklendırılmıs sadece ama tabı ustalıkla cunku dıkaktlı baktıqınzda o qüzellik qorunuyo ya da ben qordum bilmiyorum qüzel bakan qüzel qorur diomusm xD ehuehe

makyaj nası bişeymişböle ya şaştım kaldım...:1shok::1shok:
ben pek makyaj sevmem çok hafif makyaj yaparım doğal güzellik önemli olan ama makyaj nelere kadirmiş gördüm...
:1shok::1shok:

hönk diyip kaldım yanee. ben bunlara makyajsız halimle beş basarım ( valla mütevazi olamıcam gerçekler ) bide yapsam ne olacak allah bilir. zönk zönk!!! :)))

sadece makyaj degıl
sacda cok onemlı bence ayrıca esmer bayanı
makyaj ne kadar degıstırmıs yaaaaa

ya bu yabancı gavurların çoğunda leke var niye? filmlerde falanda hep ciltleri çilli çilli yakından iğrençler yaşasın türk hatunlarrrr:)))))))))

ben makyaj yapsam acaba nasil olurum, makyajsiz bile fena degilim

öyle makyaj hileleri ve makyaj malzemeleri varki ben çok şaşırmadım ee birde fotoshop eklenincede çok şaşırmamak gerekio sanırım :)

harbiden şok yani ben doğal guzellikten yanayım ama lütfen bu bayanlar makyaj yapsın

Güzel değişim makyaj+kuaför+photoshop :)

ohaaa çok değişmişler ... bana da öyle makyaj yapsalar dünya güzeli olurum heralde

sağol canım paylaştığın için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…