Makyaj Ürünleri Makyaj Öncesi ve Sonrası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Çirkin kadın yoktur ,makyajsız kadın vardır denir buna başka bişi denmez:)))

bu kadar nasıl değişiyorlar ya! formülünü bilen varmı? ben makyajlıda makyajsızda aynıyım sadece makyajda gözlerim rimelle daha belirgin oluyor okadar.

ben 19 yaşımdayım
sadece 3-5 defa makyaj yaptım ömrümde
bu halimle söylemesi ayıp güzelim bide makyaj yapsam heralde
afet olurum şu kadınlar bile böyle olduysa :bbo:

Amaninnn nasilda degisiyo insan.Bunlar makyaj guzeli anam bana bu kadar makyaj uygulansa sanirim Charlize Theron gibi birsey olurum :roflol:

inanılmaz değişmişler süper bakımlı olmak her kadına yakışır kendimizi asla bırakmayalım hanımlar

ay bunlar makyajla bu kadar oluyorlarsa biz güzellere zaten bi de makyaj yapılsa afet oluyoruz demekki....

hakkaten ne bu ya :S keşke bende öğrensem okdr iyi makyaj ypamyı gerek yok belki ama bilmek isterdim yinede

makyaj bu kadar yapmaz çoğunda photoshop var. Bu işi bildiğim için bakar bakmaz p.s hilelerini gördüm

makyajlı halimi düşünemiyorum.Ben makyajsız bile güzelim.lülülülülülü

sadece makyajla bukadar degişebileceklerine inanmıyorum..estetik mucizesi olamazmı yanii...makyaj ne kadar profosyonel olursa olsun bunlar gibi yüzde milyonn degiştirebilirmi ayoll aaaa...bi daa bi daa bakıyom inanamadım..

Ayyy :1shok::1shok: Nasıl değişmişler öyle...
Kim bilir kaç kat makyaj var fisfisfis

Hakkaten bariz bi şekilde değişmişler özellikle 2 ,3 ve 5. resimlerdekiler daha belirgin değişmiş makyaj ne kadar da değiştiriyo bi insanı eski hallerinden eser yok valla tamaman birbirinden farklı insanlar olmuşlar :roflol: en güzel görünüm ALLAH'ın yaratmış olduğu doğal hal tabiki ama herkes için geçerli değil demekki makyajsızken öcü gibiler şu an şoktayım resmen '' bu kadar da olmaz ki canım '' dedirtiyo insana bu resimler :1rolleyes:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…