Pudra, Fondöten, Kapatıcılar makyaj nasıl yapılır?

lilyumanemon

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Ağustos 2011
33
0
bişi sorcam lütfen yardım edin yüzüm tüylü fondoten sürünce kötü görünür mü bide önce krem sonra fondöten mi sürülüyo çünkü hiç makyaj yapmadım yardım edin lütfen öğretin bana

önce mtlaka yüzünü arındırmalısın ben nivea visage serisini kullanıyorum peeling ürünleri var cilt tipini bilmen gerek kurumu yağlımı norml mi vs. bnu ücretsiz yapan yerlerde var biraz araştırırsan bulabilirsin. yaşını bilmiyorum ama altına ilk önce pudra sürüp(aşırı olmayacak şekilde) daha sonra likit fondöten kullanmanı tavsiye ederim. yüzünde fazla sivilce yoksa sadece pudrada yeterli olacaktır. makyajın bozulmasın fondötenin hemen akmasın istiyorsan makyaj sabitleyici spreyler var. denemeni öneririm

yaşım 20 kırmızı sivilce izler var ve hiç makyaj yapmam üniversiteyi yeni kazandım makyaj yapmak istiyorum bi fikrim yok bu konuda sadece düzgün görünmesini istiyorum tüylerinde belli olmasını istemiyorum

yaşım 20 kırmızı sivilce izler var ve hiç makyaj yapmam üniversiteyi yeni kazandım makyaj yapmak istiyorum bi fikrim yok bu konuda sadece düzgün görünmesini istiyorum tüylerinde belli olmasını istemiyorum

benimde yaşım 20. o zaman sende kullanabilirsin cilt tipine uygun olanını. ben roc marka peeling kullanıyorum, gündüz kremim makyaj temzleme jelim ve yumuşatıcı losyonum niveaa visage dan. kesinlikle düzenli yaparsan hiçbi sorun kalmadığını göreceksin. ben beyaz tenliyim ve yüzüm çabuk kızarır sivilcelerim özellkle regl döneminde berbat oluyo normaldede tek tük çıkıyo artık önceden çok vardı. faydasını göreceksin

tşk ederimbişiler öğrendim hiç yoktan uygulamaya başlıycam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…