Makyaj Ürünleri Makyaj Malzemelerinizi Bıraktığınız Yerlerin Resimleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Makyaj çantalarının içinde çekmecelerde duruyor ama fikirler hoş teşekkür ederiz...

nihayet bende aldım cekmeceli minyatür bir dolap :)) ikea da defolu ürünler bölümüne konmus 9,90a aldık..normal suntaydı..sonra koçtas tan yapıskanlı kağıtlardan alıp kapladık..cok cici oldu ve gardrobuma uydu :) yarın resmini cekimde koyayım mutlaka sizde bakın ikea larda vardır

hayirli olsun canim resim bekleriz zemuszemus

ne hoş...fiyatı da bayağı uygun olmuş...güle güle kullan canım...resmini de bekliyoruz....zemuszemus

bende bugun bu kutucugu aldim. makyaj mazemelerim az oldugundan bu yetti dogrusu daha buyuk istiodum ama bunu buldum..

en azindan biraz daha duzgun oldu.. kaydirigubbakcemile2

bende bugun bu kutucugu aldim. makyaj mazemelerim az oldugundan bu yetti dogrusu daha buyuk istiodum ama bunu buldum..

en azindan biraz daha duzgun oldu.. kaydirigubbakcemile2

çok kibarmış canım..güle güle kullan....opuyorumnanaktanzemuszemusen üst kapak kısmı da çok farklı duruyor...nereden aldın?...

iiivveetttt işte ikea nın defolu ürünler bölümünden aldığımız 9,90 tl lik ürün..normalde kendileri komple üst cekmecelerinin rengiydeydi..cilası boyası yok..defosu bu değil tabi.üstünde kırmızı renkte bir boya lekesi vardı.o yuzden kusurlu ürünler yerine atmıslar.eşimde en güzelinin kaplamak olucanı sööledi ve koçtas tan bu kağlama kağıdını aldı.yatak odası dolaplarım bööle iki renk olunca baya bi takım oldular kaydirigubbakcemile3

dağınıklı için kusura bakmayın :kedi:

en üst cekmecelerde rujlar-rujlar-rimeller var
orta cekmecede göz kalemleri farlar allıklar var
en alttada küpeler ve yüzükler var :hulya: diğer takılar sığmadı onlarıda eski yerleirnde bıraktım :kedi:

ne hoş olmuş...en azında dağınıklıktan kurtulmuşsun canım....darısı benim başıma....hala alamadım yaaa....kaç yere baktım yok....internet üzerinden bakıyorum....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…