Makyaj Ürünleri Makyaj Malzemelerinizi Bıraktığınız Yerlerin Resimleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
bulunduğun ilde ikea varsa bence oraya bak :KK66: cok cesit var.buarada bu ürünğn fiyatı 25 tl

kızlar supersiniz valla :lepi:
ben de kutularda kullaniyorum makyaj malzemlerimi ama cekmeceliler cok daha kullanisliymis ben niye kesfedmemisim bu zamana kadar en kısa zamanda alicam bu cekmeceli olanlarindan bi tane
iyiki acilmis bu topic alkisalkisalkis cok beyendim falla

bu plastik olanlari pek şık durmuyo bence ama daginikligi toparlamak icin mukemmel
su ikeaninkilere bakem bi

celencim süper valla harıka olmuş byle bişe bnde bulsam kacırmam.burda ıkea fılanda yokk üzüldüm şimdimafoldumben

şu plastık çekmecelı olanlardan bende bakayım en kısa zamanda hepsini parca parca ayrı yerlere koyuyorum dağılıyo kımıleriaradığımıda bulamıyorum.sağolun kızlar paylaşım için...

tüm sayfalara üsenmeden baktim okudum :))

cok yaraticisiniz... ben kutularda muhafaza edioyrum bir ara resim cekip eklerim insallah :)

ya ben ögrenci evinde kaldıgımdan bi masanın üstüne yığdım hepsini :kedi: sizleri görünce baya pasaklı oldugumu anladım .. bende hemen düzenli olabilecegim bi kutu edineyim hemen...

Son düzenleme:
Bende aldım o plastik kutulardan temizlik marketinden 5 tl ye resimlerini bir ara eklerim...

çok güzel cekmecelı dolap resımlerı var bıtanede benım edınmem lazım kızlar

kızlar bu sepetler çok pratik..örnek olması bakımından koyuyorum:hulya:

:1shok::1shok:kanka süper bişe buuu
gördügüm hasırlardan en begendiğim hihoyyyt
odamda yer kalmadı artık valla kutu kutu yaşıyom biliyon kaydirigubbakcemile3
güle güle kullan bebeim Şeniz
özlemşm seni :gitme:

aso sepetin cok tatli :) ayrica yeni aldigin body shoplari güle güle kullan
meryemim çok saol canımŞeniz
güle güle kullan hayatım...gerçekten çok şık duruyor....kaydirigubbakcemile5
ayşecikim teşekkür ederimopuyorumnanaktansen ne yaptın bulabildinmi gönlüne göre bişey?
:1shok::1shok:kanka süper bişe buuu
gördügüm hasırlardan en begendiğim hihoyyyt
odamda yer kalmadı artık valla kutu kutu yaşıyom biliyon kaydirigubbakcemile3
güle güle kullan bebeim Şeniz
özlemşm seni :gitme:
sanki görüşmedik hiç köpek:roflol::1hug:kk da başka oluyo tabi kankacım bende özledim:asigim:
aradigini bulabiliyormusun
ben bulamam sahsensırnaşık şey
gayet rahat bulunuyo,bunların büyük boylarıda var,tüm ürünlerimi buraya boca etmiyorum zaten-tatlicadiarzu-örnek olsun die koydum cnmyerimseniben

ayşecikim teşekkür ederimopuyorumnanaktansen ne yaptın bulabildinmi gönlüne göre bişey?
canım...:asigim:

bulduğum çok ince boyutta 3 katlı bir plastik çekmeceydi....çok ince olduğundan zaten işime yaramayacaktı..başka da bulamadım...plastikçilere baktım....fakat sedna03 arkadaşımız takı satan yerlerde bol miktarda bulabileceğimizi yazmış...oralara da bir bakayım...:hulya:

tatlım rastlarsam eğer resimlerini çekip ekliycem senin için..fikir olurŞenizumarım gönlüne göre bulursun en kısa zamandahihoyyyt

X