Makyaj Ürünleri Makyaj Malzemelerinizi Bıraktığınız Yerlerin Resimleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
kızlar selam.

bir süre önce bu başlığı ve sizin düzeninizi görünce acilen dağınık şekilde duran makyaj malzemelerimi düzenlemeye karar verdim. plastik kutular hoşuma gitmişti, ama farklı ve orjinal birşeyler olsun istiyordum. sonunda aradığımı buldum...opuyorumnanaktan

aay sPatzcığımm,

bu kutu çok güzel olmuş canım süper olmuş :lepi:

hemen can alıcı soruyu soruyorum herkeşler adına:
nerden aldın ve ne kadar mal oldu şakkıdı

Son düzenleme:

a.s.

:1shok::1shok: çok şık...çok beğendim ...iyi günlerde kullan canım....a.s.

aay sPatzcığımm,

bu kutu çok güzel olmuş canım süper olmuş :lepi:

hemen can alıcı soruyu soruyorum herkeşler adına:
nerden aldın ve ne kadar mal oldu şakkıdı

CikolataSelalesi teşekkürler bitanem. doğrusu ben de çok beğenerek kullanıyorum.

salı pazarından aldım tatlım, 25tl'ye. tabi sıkı bi pazarlıkla düşürebildim bu kadar. çok şık ahşap ürünler satan bir tezgahtı. baktım sosyetik teyzeler üşüşmüş başına. sPatz geri kalır mı hiçzemuszemus

vaauuuvvvvv süpermiiişşşşalkisalkisalkis acaip şık.ii günlerde kullan canım opuyorumnanaktan

gayet yaratıcıCADIARZU
toparlamış senihihoyyytneden denenmesinki:lepi:

bizim evde makyajları ortaya koymanın imkanı yok mahfedip çıkıyolar valla 4 kız kardeşiz de küçüğümüzde var çok karışıo o yüzden çantamda duruyor kol çantamda bide:

Bunu da çok beğendim... Benim de acilen bir düzene ihtiyacım var... boshayallersmile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…