Göz Makyajı Makyaj konusunda yardım

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

hanne

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Ekim 2006
700
3
Göz kapaklarım düşük biraz bu yüzden yüzüme tam makyaj da uygulasam gözlerime far kullanamıyorum kalem çekiyorum artı rimel Sadece bu şekilde yaptığımda yüzümde makyaj yapmış gibi duruyo fakat yüzüme tamamen makyaj yaptığımda gözlerime sadece bir kalem çekip rimeli sürmek yüzü çok da canlı göstermiyo solgun duruyor.Gözleri nasıl vurgulamam gerekli

Son düzenleme:
Bende far kullanmıyorum aynı sorun var diye allık kullanıyorum.
gözünün altına kalem çek içine tek çekme

Göz kapaklarım düşük biraz bu yüzden yüzüme tam makyaj da uygulasam gözlerime far kullanamıyorum kalem çekiyorum artı rimel Sadece bu şekilde yaptığımda yüzümde makyaj yapmış gibi duruyo fakat yüzüme tamamen makyaj yaptığımda gözlerime sadece bir kalem çekip rimeli sürmek yüzü çok da canlı göstermiyo solgun duruyor.Gözleri nasıl vurgulamam gerekli

http://1.bp.blogspot.com/_YR-e4YE6z.../O_-gwnScg_0/s1600/Eyes+Tech+4+all+Shapes.jpg

For The Love Of Glitter!: Learning Your Eye Shape, and Techniques Used for Your Eye Type 101

Bu sitede göz şekillerine göre nasıl far kullanılması gerektiğini gösteriyor. Ayrıca senin göz kapağın tarzındaki kişilerin göz yapısını farklı göstermek için, daha fazla far kullanması gerek diye biliyorum. Umarım yardımcı olabilmişimdir.

http://www.au.shiseido.com/blesson/downturned.htm

Bu sitede uygulamalı gösteriyor canım.

Son düzenleme:
Konu içeriği nedeniyle "Göz Makyajı" başlığına taşındı.
Lütfen konuları içerikleri ile ilgili başlıklara açmaya özen gösterelim.

aynı sorun bendede var tatlım fakat ben bı makyaj kolik olarak asla far kullanmaktan vazgecmedım... bu aksam dusuk goz ıcın adım adım makyaj yaparak foto koyucam umarım yardımcı olur... atrıca benım goz yapım dusuk,, kaslarımda dusuk ve goz kapagına cok yakın... ona ragmen far kullanabılıyorum... bu aksam foto koyacagım bu sayfaya... eger tercıh ettıgın renkler varsa o renkelrde yapayım... ama ben genelde kahve tonları yapıyorum makyajımı

aynı sorun bendede var tatlım fakat ben bı makyaj kolik olarak asla far kullanmaktan vazgecmedım... bu aksam dusuk goz ıcın adım adım makyaj yaparak foto koyucam umarım yardımcı olur... atrıca benım goz yapım dusuk,, kaslarımda dusuk ve goz kapagına cok yakın... ona ragmen far kullanabılıyorum... bu aksam foto koyacagım bu sayfaya... eger tercıh ettıgın renkler varsa o renkelrde yapayım... ama ben genelde kahve tonları yapıyorum makyajımı

canm göz kapaklarım şiş duruyor far kullandığım zaman daha fazla belli oluyor koyu renkleri de denemedim ama far kullanmaktan bu yüzden kaçıyorum.kalem çekmeyip üzerini boş bıraksam da aynı şekilde,ancak kalem çektiğim zaman gizliyor biraz.yoksa soluk kalıyor.ama özel günlerde ne yapacağımı nasıl bi makyaj uygulayacağımı şaşırıyorum.siyah lacivert yani koyu renklerde nasıl duruyor onu deneyebilirmiyiz

X