Makyaj Ürünleri makyaj için yardımcı olunn

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

umay umay

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2014
270
62
31
yeni yenii pudra kullanmaya falan başladım ihtiyaaç duymuyordum ama nedense şu ara makyaj yapasım var ve bana önere bileceğiniz gratiste bulunan ürünlerden neler var acaba? hafif makyaj önerilerinizize bekliyorum tabi yardımcı olusarsanız sevinirim :KK70:

yeni yeni başlıyorsanız öyle elmacık kemiği aydınlatmaktı, çene kemiğine bronzerdı, farlı göz makyajlarıydı uğraşmayın derim. makyaj sanatçıları bile "ne kadar az ürün, o kadar doğal ve iyi sonuç" diyor.

gratis'te bulabileceğiniz hesaplı markalardan:

WnW+blushes+001.jpg

wet n wild allık, tercihinize göre hafif pembe ya da hafif mercan olabilir...

DSC07711.JPG

essence göz kalemi, siyah, mürdüm, kahverengi güzel başlangıç renkleri. sarışınsanız siyahtan kaçın derim. göz kalemiyle gözünüzü çerçeveleyip, kulak pamuğuyla dağıtırsanız dumanlı güzel bir makyaj olur. üstüne de bol rimel.

rocket+volum+express+mascara+maybelline.jpg

maybelline rimeller hesaplı markalar içinde en iyileri. benim tercihim maybelline rocket...

rimmel-kate-moss-matte-lipsticks.jpg

rimmel marka rujlar harikadır ama bence yerli markalar da güzel. golden rose, flormar, pastel... dudak renginize yakın, hafif bej-şeftali ya da gülkurusu rujlar doğal ve bakımlı gösterir.

bence günlük makyaj için bu kadar ürün yeterli. hem gözlere, hem yanaklara, hem dudaklara hafifçe belirginlik gelmiş oluyor.

yeni yenii pudra kullanmaya falan başladım ihtiyaaç duymuyordum ama nedense şu ara makyaj yapasım var ve bana önere bileceğiniz gratiste bulunan ürünlerden neler var acaba? hafif makyaj önerilerinizize bekliyorum tabi yardımcı olusarsanız sevinirim :KK70:

Merhaba öncelikle yasini sorayim :)

Merhaba öncelikle yasini sorayim :)
21 yasindayim makyaj yaparim ama böyle detayli degil yani allik pudra falan kullanmiyorum gerek görmüyordum cene bölgemde hafif izler olusmaya baslayinca kullanma gereksinimi duydum bilgim olmadigi icinde bilgi almak istedim :) bide okudugum okuldan dolayi sık makyaj yapamiyordum zaten antrenmanlarda falan kalmiyor diye bu ya iyiden iyiye sarsım bakım konusuna öyle yaniii :))))

Maybelline ürünleri çok iyidir. Kesinlikle tavsiye ederim. Bir de ben yeni yeni Cecile pudra kullanmaya başladım ama gartiste yok sanırım.

X