Makyaj fırcaları

pkzzpkzz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Ekim 2011
55
0
ben burda sızın sayenızde makyaj fırcılarını temızlemek gerektıgını ogrendım bugun ılk defa yaptım allık fırcam flormarın fakat soyle bır durum oldu sankı fırcanın boyası aktı sımsıyah su aktı kac defa yıkadım yıne aynı sey oldu en sonlarda o sıyahlık bıraz gıttı ama hala azıcıkda olsa bır sıyahlık vardı sızce bu normalmı

off neden burdan nezaman yardım ıstesem kımse bana yardımcı olmuyor kımse yokmuuuu:KK5::KK5::KK5:

Uzun sure kullanip ilk defa yikadiysan, cok boya cikmistir. Birbirine karisan boyalar o sekilde akmis olabilir. Ben de fircalarin yikandigini bilmiyordum. Ilk defa fircami yikadigimda bende de cok boya akmisti. Birkac su yikadim, anca temizlendi.

Siyah boya çıkması garip; siyah boya sürmüyorsun ki onunla. Ben de kullanıyorum fırça ama öyle siyah boya söz konusu değil. sürdüğün şeyin rengi çıkar ancak. fırçanın kıllarını boyamışlardır; akan odur.

evet bencede fırcanın boyası akmıstır dıye dusundum bende bunun cıldıme bır zararı olurmukı acaba baya yıkadım en son yıkamamda cok az cıktı yıne sıyah boya flormarın fırcasını kullanıyordum alalı 1 ay oldu ılk kez yıkadım daha ama bole bırsey oldu cıldıme zararı dokunurmu bırde bana mac dan baska onerebılecegınız duzgun kalıtelı bır fırca markası varmı burda mac olmadıgı ıcın alamıyorum onları:KK5:

Canım fırça konusunda şunu söyleyebilirim. Flormar fırçaları kesinlikle çok kalitesiz. Allıkları, farları bende severim ama fırçalarını asla. Ama uygun fiyata fırça arıyorsan kesinlikle avonun fırçaları güzel. Sanırım 3. ve 4. katalogta güzel indirimler var. Etrafında avon satan varsa kesinlikle denemeni öneririm. Diğer uygun fiyatlı fırçalar ise eğer bulunduğun yerde watsons mağazaları varsa marionnaud, artnet gibi fırçalara bakmalısın. Eco tools da diğer uygun fiyatlı, kaliteli fırçalardandır. Hepsiburada satılıyor. Piyasaya göre hepsiburadada biraz pahalı sanırım. Bildiğim kadarıyla gratis mağazalarında da bulabilirsin.

Son düzenleme:
Canım fırça konusunda şunu söyleyebilirim. Flormar fırçaları kesinlikle çok kalitesiz. Allıkları, farları bende severim ama fırçalarını asla. Ama uygun fiyata fırça arıyorsan kesinlikle avonun fırçaları güzel. Sanırım 3. ve 4. katalogta güzel indirimler var. Etrafında avon satan varsa kesinlikle denemeni öneririm. Diğer uygun fiyatlı fırçalar ise eğer bulunduğun yerde watsons mağazaları varsa marionnaud, artnet gibi fırçalara bakmalısın. Eco tools da diğer uygun fiyatlı, kaliteli fırçalardandır. Hepsiburada satılıyor. Piyasaya göre hepsiburadada biraz pahalı sanırım. Bildiğim kadarıyla gratis mağazalarında da bulabilirsin.

cookk tesekkur ederım bende avonun 4 kataloguna baktım fırcaları baya ındırımde cook dıkkatımı cektı ama alımmı almımmı arada kaldım madem sen kullandın ve guzel dıyorsun alıp denım bakalım:KK1:

tabiki bir mac, inglot kadar kaliteli değiller ama fiyatlarına göre gayet iyiler. flormardan hele çok iyiler. avonun bir tek kabuki fırçası beğenilmiyor sanırım; bunu da belirteyim.

tabiki bir mac, inglot kadar kaliteli değiller ama fiyatlarına göre gayet iyiler. flormardan hele çok iyiler. avonun bir tek kabuki fırçası beğenilmiyor sanırım; bunu da belirteyim.

hadı yaaaa bende kabukı fırcasıyla fondoten fırcasının sıparısını vermıstım:KK43:(evet flormarın fırcalaı gercekten cok kotu

kızlar bende duofibre ( hem doğal hem yapay kıl içerir uçları genelde beyaz ve yoluk yoluk durur) diye bilinen fondöten fırçalarınden arıyorum ama mac 187 ye 200 tl verecekte değilim, var mı aranızda daha uygun fiyatlısını bilen?

ayrıca avon fırçalardan bende çok memnunum, kabuki hariç:KK70: kabuki resmen bütün ürünü yutuyor en koyu bronzer bile işe yaramıyor. ayrıca ben açılı allık fırçasını da kullanışlı bulmadım, belki çıkık elmacık kemikli olmadığımdan kullanamamışımdır.

avon fırçalarımı temizledim bugün iğrenç kokmaya başladılar ve bozuldular varmı aranızda böyle bi şikayeti olan??

Kızlar ecotools un 5 parçadan oluşan fırça seti bir harika herkese tavsiye ederim.Yumuşacıklarrr ve kesinlikle kıl dökmüyorlar.

Benimde kesinlikle bu konuda fikre ihtiyacım var :/
İnternetten getirtebilirim ama fırçalara çok fazla para vermek istemiyorum açıkcası.

ecotools'un bamboo fırça setlerinden almayı düşünüyorum.. bugün bir alışveriş sitesinde 46,90 tl +6.90 tl kargoya satılıyor 4 fırçalı mini kabukili set.. bende de 20 tl lik indirim çeki var , kargosuyla 34 tlye gelecekti benim için.. ama yine de karar veremedim çünkü aynı ürün ebay'de 5.99 dolar free shipping yani ücretsiz gönderi ile .. arkadaş bu nasıl bir farktır? ikisi de made in china değil mi sonuçta.. enayi mi sanıyorlar ne yapıyorlar anlamadım..
bıktım artık makyaj ürünlerindeki yurtdışı yasağından.. herkes mi memnun bu yasaktan ben anlamıyorum , dışarıda herşey yarısından ucuz fiyata.. biz de buradaki parfümeri zincirlerini daha da zengin edelim..

Son düzenleme:
kızlar allık fırçası olarak hangi markayı tavsiye edersiniz?bende bir fırça vardı şampuanla yıkadım ama çok kötü kokuyor atıcam fırçayı yeni bir fırça almam gerek kapaklı olmasını tercih ederim fikri olan var mı?

Fırça temizleme sıvıları satılıyor ama evde nasıl temizlerim derseniz bebe şampuanı ile yıkayabilirsiniz. Kuruturken baş aşağı asarak kurutun, fırçaların kılları ile tahta kısmına su deyip fırçanızı mahvetmesin.

en temel olması gereken fırcalar var ama yok toz du yok ponpondu ortalama kac adet ve hangileri olmalı sizce???:KK34:

ecotools'un bamboo fırça setlerinden almayı düşünüyorum.. bugün bir alışveriş sitesinde 46,90 tl +6.90 tl kargoya satılıyor 4 fırçalı mini kabukili set.. bende de 20 tl lik indirim çeki var , kargosuyla 34 tlye gelecekti benim için.. ama yine de karar veremedim çünkü aynı ürün ebay'de 5.99 dolar free shipping yani ücretsiz gönderi ile .. arkadaş bu nasıl bir farktır? ikisi de made in china değil mi sonuçta.. enayi mi sanıyorlar ne yapıyorlar anlamadım..
bıktım artık makyaj ürünlerindeki yurtdışı yasağından.. herkes mi memnun bu yasaktan ben anlamıyorum , dışarıda herşey yarısından ucuz fiyata.. biz de buradaki parfümeri zincirlerini daha da zengin edelim..

Ben de ecotoolslara baktım. Ama cidden çok pahalılar :KK43: bir tanesi 20 lira resmen. sonra saç fırcası temizleyicisi ararken burda gördüğüm bir sitede uygun fiyatlı fırçalar da gördüm. Bilemediğim için deneme amaçlı istedim bir tane allık fırçası. Ve şans, o kadar güzel çıktı ki, hem yumuşak hem de temizlik(önce yıkarım ben fırçalarımı) sonrası kokusu olmadı.Ne dökülme ne bişey bi de sevimli ki. Uygulama esnasında allığı da ne çok ne az tutuyor. herkese öneririm. Ciciş fırçamı da koyuyorum.

Bu arada madem yazdım adını da vereyim. bornpretty store diye bir site. Benim siparisim sorunsuz gumruge takılmadan geldi. Galiba parfum ve makyaj malzemesinde 50 dolar alti sıkıntı olmuyormus. Normalde uzun suruyormus ama benimki cabuk geldi. Bir de kargo ücreti de cok cuzi hatta bazı urunlerde ücretsiz kargo da var anladigim kadarıyla ama ben çok fazla ürün aldim ^^

Eklentiler

• $IMG_3909.jpg
    $IMG_3909.jpg
    32,8 KB · Görüntüleme: 111
  • $IMG_3910.jpg
    $IMG_3910.jpg
    35,2 KB · Görüntüleme: 89
Son düzenleme:
Pudra fırçam deborah çok memnunum allık fırçası almak için gittiğimde bulamadım ecotools marka aldım ikisindende çok memnunum sık sık bebek şampuanıyla yıkıyorum dökülme falan olmadı kıllarında tavsiye ederim.Eyeliner fırçam avon çok sık kullanmadığım için iyi sayılır şuan için.

X