Makyaj Ürünleri Makyaj çantanızda Ne Var?

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
sırnaşık şeysırnaşık şey canım son günlerde okadar bıraktım ki herşeyi valla bende diyorum kendime hiç girmiyroum makyaj bölümüne falan diye kaydirigubbakcemile5 anam benim çantam maşallah assolist çantası gibi :roflol: gül gölge gibi çalınırsa mahvolurum gider hepsi:roflol:

:roflol: dadlum düşünemiyorum senin çantayı ben :1shok:sen şimdi saymaya kalksan yandık:roflol::roflol:kızz biyerlere gitmee..al işte bu bölüm tam senlik:dance:

renkli nemlendiricim, 1 2 tane ruj ve parlatıcı, gözaltı kapatıcı, allık, allık fırçası, far, far fırçası, yağ emici mendillerim, küçücük 1 makyaj çıkarma köpüğü. bu kadarcık :lepi: fondoten+pudra kullanmıyorum, rimel de zaten çıkarmaya çalışsam bile zor çıktığından yanımda taşımaya gerek duymuyorum. kaydirigubbakcemile5

neler yok ki
farlar flormar alix avien mybleen loreal verita
rujlar loreal flormar maybelline
pudra loreal
göz kalemleri flormar
mascara loreal
allık loreal
hepsi renk renk çantamda taşıyorum. sabah makyaj yapmıyorum. işyerinde yaptığım için her gün ne alayım yanıma diye düşüneceğime hepsini çantada dolabıma bıraktım. omzum kopuyordu taşırken.şimdi rahatladım.hihoyyyt almagester yakında çantanı yürütecem valla. bak demedi deme. iyiki yanımda diilsin el koyardım beğendiklerime.:roflol:

Son düzenleme:
rimel
göz kalemi (siyah ve yeşil)
parlatıcı(şeffaf)
far

ama çok az yakında tamamlıcm eksiklerimi :)

valla benim çantamda yok yokki :sm_cool:maybelline rimelim,2 tane parlatıcım,3 farklı renk göz kalemim,sedefli farım,allığım,fırçam of ya sayarken bunaldım valla

maybellıne seffaf pudra ,nıvea cıft taraflı maskara ,maxfaktör parlatıcı,avon cok acık pembe far,M.D allık bronz ,maxfaktör gül kurusu alllık ,flormar eyelıner :dilcikar:

Flormar rimel
Flormar siyah göz kalemi
Avon yeşil göz kalemi
Avon mavi göz kalemi
Flormar 4 renkli far
Avon colortrend ruj
Flormar ruj
Oriflame ruj

The body shop Lip & Cheek Stain, hem dudaga kullaniliyor hem allik olarak, cok seviyorum bu ürünü.
yanimda tasidigim birtek bu var
evde biraktigim makyaj cantamda gerekli gereksiz ock sey var...

Bende makyaj yapmayı sevenlerdenim. Fakat özel geceler hariç kesinlikle fondöten ve pudra kullanmam. Çantamda ise:

Maybelline lacivert rimel, lancome hypnose siyah rimel
Maybelline watershine rujlar
degişik renklerde farlar ve siyah, beyaz, lacivert ve gümüş kalem
flormar terracota pembe allık ve flormar şeftali renkli parlatıcı.

günlük olarak kullandıklarım allık, rimel ve parlatıcı.

gün içinde makyaj tazelemem, çokk nadir. ama yinede yanımda taşımayı seviyorum :nazar: çantalarım da hep kocaman zaten :lepi:
estee lauder concealer
mac göz kalemlerim
o gün kullandığım far neyse + far fırçası
allık ve allık fırçası
dior nemlendiricim
lancome hypnose, sephora yada clinique rimelim, elime hangisi gelirse onu kullanıyorum :nazar:
o günkü makyajıma uygun ruj
inglot yağ emici kağıtlarım, ani parlamalara karşı :lepi:
minnacık 1 kaba makyaj çıkarıcımı koyuyorum birazcık yanımda taşıyorum, 2-3 makyaj pamuğu, gözkalemini çıkarmak için 2-3 kulak çubuğu
bu kadar
baya şey taşıyormuşum ya :lepi:

Benim makyaj çantamda;
Estee Lauder fondöten,göz altı kapatıcısı,allık
clinique far paleti
lancome pudra
shiseido rimel ve c.dior rimel
estee ruj

Loreal contour khol siyah göz kalemi.
Nivea Passion fruit dudak nemlendirci
Flormar gri göz kalemi
Loreal double extension siyah rimel
Stambul makyaj temizleme mendili
Avon little black dress parfüm
Avon Color trend ruj

fondöten, ışıltı verici , allık( hem ışıltılı hem mat iki tane) . rimel, ışıltılı far, siyah göz kalemi, golden rose no:5 glossum, bir kaç tane daha gloss ve kütikül giderici krem,kırmızı ojem,

Göz kalemleri.
dudak kalemleri.
Dudak parlatıcısı.
Rujlar.
Rimel.
Allık.
Eyeliner.
Kremler.
Ve fazlasıyla far.
Çok fazla şey var fakat ben çokfazla makyaj yapmayan biriyim:):)

dışarı çıktığımda yanımda sadece gözaltı kapatıcısı we niweanın wişneli parlak nemlendiricisini taşıorum zaten sürdüğüm sadece bunlar maskaramda kalıcı olduğu için başka bişeye gerek duymuyorum:eek:

benim makyaj çantamda ise flormar siyah göz kalemim
max factor transparan pudram
max factor pembe allıgım
parfümüm
bulunur

benimmmmmmmmmmmmmmmm
parfümmmm ruj mutlakaa göz kalemi fondötenn bulunur

clinique renkli nemlendiricim
clinique allığım
clinique,maybelline,pastel ruj ve glosslarım
diorshow rimelim
nivea vişneli dudak balmım