Göz Makyajı makyaj bantları

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

balik

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Nisan 2007
203
6
ben makyajı hıc beceremıyorum ama bunun da kolayını bulmuslar cok begendım bı goz atın ısterseniz

Eklentiler

• $hazir-makyaj-3.jpg
    11,9 KB · Görüntüleme: 212
  • $hazir-makyaj-9-1.jpg
    16,4 KB · Görüntüleme: 197
  • $hazir-makyaj-10-1.jpg
    18,8 KB · Görüntüleme: 157
  • $hazir-makyaj-11-1.jpg
    16,7 KB · Görüntüleme: 138
  • $hazir-makyaj-12-2.jpg
    16,6 KB · Görüntüleme: 133
Makyaj yapmayı bilmeyenler yada zamanı olmayanlar için çok güzel bence...
Avon yada oriflame kataloğunda görmüştüm ama hangisi olduğunu hatırlayamadım şimdi...

avonda var canım bu bantlardan 14 tane var sanırım içinde ya da fiyatı 14 ytl öyle birşeydi. 4-5 renk seçeneği de var
ama bence gereksiz

ardayasbu katılıyorum, hem bana böyle normal far gibi canlı, ışıltılı duramaz gibi geliyor :sm_confused: hem de herkesin gözkapağı büyüklüğü farklı, göz-kaş mesafesi farklı.CADIARZU ama yinede denemeden çok bir yorum yapmam doğru olmaz :lepi:

ben sanıyorum kı bunları bıle orantılı yapıstıramam amaaann gozumun de farı olmayıversın cok gerekırse bılen bırıne ıkı fırca attırıverırıss

makyaj yapmayı beceremeyenler ıcın bence cok ıyı dusunulmus..denemek lazım...

bu ayk, avon katoloğundada yoktu bende baktım ama bır makyaj becerıksızı olaraktan başka markalarda falan varmıdır acaba

kersinlikle b u fotolardaki gibi durmuyor çok kötüü...

ben beğenmedim avonda gördüm yapılmışını keskin hatlar .. çok kötüü belli oluyır bi de burdakiler gibi yoğun olmadığı kanaatindeyimm...

bence kendiniz yavaş yavaş deneyin çok çok daha güzellerini yaparsınız eminim dostlar..

HaKlısın aslında İlarzu bİrgÜn zaman ayırıp yapıcam valla evlİ olunca fazla vaktım olmuyo ne yapayım ama yapıcam bır gun İnŞallah...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…