makatımdan kan geldi

cennet kuxsxu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Haziran 2008
143
6
22haftalık hamileyim bugün okulda alaturka tuvalete girdim tuvaletimi yaparken kan geldiğini farkettim.1saat sonra ama daha az vardı.doktorlada konuştum bi genel cerrahiye görün dedi.çok korkuyorum bebeiğime birşey olcak diye.başına böyle bi sorun gelen varsa cvp yazsın ne olur.

Çok geçmiş olsun.Ama bi bilgim yok.Umarım herşey yolundadır.Bebeğin çok iyidir inşaallah.

benimde başıma gelmişti bi kaç kere kan gelmişti ama ben önemsemedim. herşey normali. ama sen yine e görün bi dktora

benimde 3aylık hamileyken kan geldi makatımdan genel cerrahiye gittim muayene oldum ve makatımda fissür yani çatlak varmış fitil ve krem verdi hiç bi zararı yok dedi ama ben kullanmadım zaten çok sık olmuyo arada bir geliyo kan doğurduktan sonrada gelirse kullanıcam artık

canım kabız olmuşsun galıba o da makatında çatlağa yol açmış ondan dolayı kan gelmesı normal korkulacak bır sey yok tatlım ama sen yıne de doktora gorun fıtıl verıyorlar

canım makatından yoğun şekilde kan gelmediği sürece korkma. bu mide kanamasının düşündürebilir. ancak az miktarda kan geldiğine göre ya kabız olup biraz zorladın makatını yada acı falann yedin korkma birşey olmaz.

cnm endişe etme
kabızlığa bağlı olarak olabiliyor
bende de olmuştu bebekle alakalı değil
ama kendi sağlığın için dr.a görünebilirsin
ben gitmedim ne yalan söyleyeyim
demir hapı kullanıyorum bu beni biraz daha düzenli hala getirdi
gerek görmedim bende dr.a gitmeye

benim bekarken olmustu cok korkmustum
kabızken buyuk tuvaletini yaparken zorlayınca damar catlıyo ondan oluyo
korkma canım

canım bebeğine bişey olmaz korkma kabızlıktan yada zorlamadan olması muhtemel çatlak olabilir hemoroit gibi birşey olabilir doktor krem verir geçer bişey olmaz çok geçmiş olsun

çok teşekkür ederim arkadaşlar rahatlattınız beni.bende doktora gitmeye çekiniyorum doktora kendi doktorumda bebeğe bi zararı yok ama bi genel cerrahiye istersen görün demişti.bunuda yeni öğrendim bi öğretmen arkadaşımdan hemoroit problemi varmışş onunda hergün 2kuru kayısı2 inciri ikiye bölüp sıcak suda bekletiyomuş sonra yiyomuş kalan yarısınıda akşam üzeri yiyomuş birazda suyunu içiyomuş çok iyi geliyomuş.kabızlık sorunu olanlar denesin bende bugün başlıcam.

canım ben kabızlık problemi çekmemek için sabah kahvaltıda bol bol ekmeği zeytin yağına batırıpta yiyorum birde her sabah en az 5 tane zeytin yemek gerekliymiş.aç karnına kuru incir ve kayısınında faydası oluyor ama çok abartma sonunda ishal olmakta var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…