Makatımda ne var!!!

Siz içinizde özütüyorsunuz herhalde bu kadar sakıncalı gördüğünüze göre dışkıyı?
Evet ben bir meleğim, malum melekler o dediğiniz şeyi yapmaz.
Ay keşke dediğiniz gibi olsa ama
Sanırsamki galiba orada ne denilmek istediğimi siz anlayamadınız.
Ayna diyorum...
Ikınmak diyorum..
Aynaya doğru o dediğiniz şeyin..... yav neyse konu iyice b..a sardı.
Konu sahibi noldunuz?

Bağırsak solucanı olabilir söylediğin herşey ona işaret ediyor, dalga geçilecek ne var ki söyledikleri doğru

bağırsak kurtdu olanlar evet salyalanır,diş gıcırtadır en buyuk belırtısı budur.süreklü açlık hissi vardır.ve sürekli şeker hamur ister vucut.ama ağza gelıp gerı gıtme durumu yok

siznki gibi ağır değildi benımkı başlagngıcı vardı doğumdan kaynaklı.dere otu yemiştim ben bol bol.hem sür yaptı hem basura ıyı geldi.yavaş ama etkılı çözom oluyor.tekrarlamıyorda.yınede deneyın

bir konuya yorum yaparken her zaman bilimsel konuşmuyoruz
yorumunun bilimsel olmasınada gerek yok
sadece karşıdan bakınca rahatsız etmesin yeter
ben okuduğumda rahatsız oldum
Her gün içinizden çıkınca da rahatsız mı oluyorsunuz?
Ne demek rahatsız oluyorum. Konuya yorum yapmak yerine neden benim yorumuma yorum yapıyorsunuz zaten?

Doktora gittiniz mi. Ben bugün genel cerrahi bölümüne gittim. Benim de kaşıntı sorunum vardı. Fitil, hap ve krem verdi. Doktora gidin biran önce.

İ
nöbetçi memeyi mecburen ameliyat ile temizlerler. Şuan emziriyormusunuz bilmiyorum. Acilde sürekli iğnesi yapilan markasi olan hap acısını dindiriyor.. Ama dışkı lama sonrasini. Biraz bitkisel krem kullandim.basur merhemleri daha cok agritiyordu.tam bugdat ekmeği tas gibi kati seyler cikmiyordu.benimde tamamen geçmedi stres ve bazen adette gazlı asiri kafeinli icecekler sonrasi hortluyor.zeyrin yagi icip hametan yara merhemini kullanin.nobetci meme için isirgn otlu oturma banyosu var. Kupkuru tutun

Hemoroid. Doğum sonrası beni delirten, ne oturmama ne ayakta kalmama müsaade eden acı verici his.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…