Makatımda ne var!!!

Eğer kıl kurdu ise ki öyle gibi..
Evdeki herkesin tedavi olması lazım. Özellikle de son zamanlarda kullanılan çarşaf, havlu, iççamaşırı, gibi tekrar yıkayın. Wc, banyo tekrar temizlik yapın.
Genelde kontil diye bir ilacı var onu veriyorlar..
Parazit var diye; kendinizi kirli hissetmeyin. Bu parazitler wc banyo gibi ortak kullanılan alanlardan, çiğ iyi pişmemiş etlerden ve ürünlerden, yıkanmamış meyve sebzelerden filan da geçebiliyor. Geniş bir yayılım ve bulaşma alanı var yanı..

Köfte yapıyordum tadına bakmadığım için tutturamıyordum bu sefer bakayım dedim bilmiyorum ki o mu yaptı aklıma o geldi :/

Varsın tutmasın köfteler, sağlığınızdan önemli değil. Çiğ etten, kıymadan her türlü hastalık kapılabilir. Dikkatli olmak lazım. Umarım kötü bir şey çıkmaz.

gecmis olsun zor bir durum yanilmiyorsam kurt olunva tum ailenin hastahanede yatmasi lazim yoksa iki yil cekersin burun kasintinsi olmasi lazim ayni zamnda makatta kasinti varsa olabilir

Boktur o bacım. Öyle anlattığın gibi parazit zorlamaz içerden. Tümünün dışarı çıkası mı gelecek

Psikolojik totom kaşınacak bu konudan sonra.

Korkuyorum şu an ayrıca, ya olursa bir gün

Nasıl kurt çıkar ya totodan

Allahım sana geliyorum, bu nasıl bir realite şu an kabullenemiyorum

Acile gitmelisiniz. Yarında polikliniğe muayene olursunuz.

Kaşıntıda yapıyor mu? Eğer kaşıntıda varsa bir hastalık var yiğenimde de oldu adını hatırlayamadım ama kurtlu mirtlu birşeydi. Ihmal etmeyin gidin bence.

Psikolojik olabilir mı bi film izlemiştim lanetli topraklardi adı yanlış hatırlamıyorsam buna benzer biseydir bende o zaman Çok etkilenmiştim

Yazan var mı bilmiyorum ama bir filmde duyup araştırmıştım.Şuna benzer parazitler varmış,filmdeki kadın görünce çok korkmuştu.Acile gitsenize.

Ayy esmoşum bütün aile mi yatması lazım o niyekine
vallah kuzum bu yaz. benm kiz cok fena kustu ishal oldu. ben. soylemesi ayip. diskisinda bise fark ettim. doktora anlattim adam demez mi tum aile gelsin hastahanede. yatacaksinz .hemde 3 bes gun degil 15 gun flan dedim iyi misin baska hastahaneye gotrdum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…