Makatımda ne var!!!

Bence acil bi doktora gir ben kucukken net hatirlamiyorum ama karnım filan sismisti biraz iğrenç olacak ama tuvaletimi yaparken kocaman bi solucan tarzı bişey çıkmıştı olabiliyor yani bayada buyuktu

Ay bunlar gerçek mi
İlk defa duyuyorum !

Çiğ kıyma yemişsiniz, ne cesaret bilemedim ama ondan parazit kapmış olabilirsiniz.
Onun dışında, bu birkaç gün içinde kabızlık yaşadıysanız oradaki damar ya da sinirler yüzünden böyle bir his olabilir.
Ama paraziti düşünerek hareket edin, ilk fırsatta doktora gidin.

Ciddi misin?

gece gece ne güldüm ay çok yaşayın

Yeni mi oldu daha önce ufak tefek kaşıntılar var mıydı? Parazitte olabilir ya da huylanmış da olabilirsiniz. Bi gidin yarın dışkı örneği isteyebilirler şimdiden şartlara bakın internetten hazırlıklı gidin.
Yani burada bunu sormak enteresan olmuş o yüzden tepki almışsınız )

Köfte yapıyordum tadına bakmadığım için tutturamıyordum bu sefer bakayım dedim bilmiyorum ki o mu yaptı aklıma o geldi :/

Belki yaşayan vardır diye sormak istedim tepki verenler kadar yardım edenlerde oluyor bu yüzden konu açtım yarın doktora gideceğim

dalga geçen cahil yorumlara şaşırdım. ascaris denen parazit olabilir. ben olsam sabah hemen hastaneye giderdim büyük bir hastaneye gidin üniversite hastanesi gibi ki parazitoloji bölimü olsun. sabah parazitoloji örnek alır parazit belirlenir ve ilaç başlanır.

eğer evde varsa kabak çekirdeğinin parazit döktüğü söylenir ne kadar doğru bilemem. bir de sabaha kadar dışkınız gelirse bi yoğurt kabına vs yapıp sabah örnek götürmekte fayda var. yumurtalarına bakılıp ona göre farklı tedavi verilebiliyor her parazitin ilacı farklı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…