Makat da siğil çıkması kondilom

Sadece bilgi

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2021
1
0
30
Merhaba 8 ay önce makatimda bir siğil farkettim. 4 gün öncesinde 2 tane oldular arastrdim kondilom belirtisi ile birebir aynı.bu hastalığı yaşayan veya bilgisi olan varmı.tedavisini yaptıran,ve ilişkiye girdigim kişiye direk bulasirmi.ne zman bana bulaştığını anliyabilmek için bir test varmı acaba.hangi doktora gitmek gerekir

Bende 1 yıldır hpv virüsü var , 3 kez müdehale edildi ilk vajinada karnabahar şeklinde çıkmıştı sonrakiler daha çok sivilce gibi ve makata yakın bölgede daha çok tekrar etti üntüne hemoroid oldum ama hala endişeliyim makattan da cerraha muayene oldum polip var kabıza bağlı dedi ama ben herşey bu hpv ye bağlıyorum

Merhaba bende 3 hafta önce fark ettim makatta beyaz ufak kabarcıklar ayrı yerdelerde acaba siz ne yaptınız sonuç ne çıktı hangi doktora gittiniz çok korluyprum kötü bişey çıkıcak diye

Merhaba bende 2 hafta önce farkettim doktora gittim kondilom makatta dendi ameliyatla yakılıp çıkarılması lazım dendi ama yinede bu ameliyattan sonra %100 geçer diyemem dedi şans sanırım ben 7 gün önce genel anestezi altında bu ameliyatı oldum ameliyat sonrası çok zor hem acı hem ağrı üstelik çok fazla temiz titiz bakılması gereken bir durum piskolojim berbat oldu tamamen cinsel yolla bulaşan bı hastalık 1 hafta olmasına rağmen her tuvalet sonrası kovanın içine batikon dökülüp suyun içinde yarım saat oturmak gerekiyor ve bana doktorum madecassol furacin anestol bu 3 kremi karıştırıp gazlı bezle makata yerlestiriyoruz ayrıca antibiyotikler vitaminler asla kolay bı işlem değil öyle rahat oturup yatilmiyor Allah yardım etsin herkese

Hangi doktora gittiniz ?

Ben de aynı ameliyattan oldum şu an nasılsıniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…