Makat apsesi mi?

lipsbomb

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
31 Aralık 2023
39
1
28
Yaklaşık bir buçuk ay önce makattan 2-3 cm yukarda popo yanağımda sivilce oldu annem içini boşaltabildiği kadar boşalttım kalam varsa diye bi hafta kadar kara merhem sürdüm sonra bıraktım kahverengi kaldı bölge ama şişlik geçmişti. şimdi tekrar aynı yerde tesadüf mü bilmiyorum kabız olduğum sırada kahverengi bi şişlik oldu. çıbana benziyor ama değil gibi sürekli baticonluyorum sorum şu hiç ağrı yapmıyor çenede çıkam kör sivilce gibi çok nadir kaşıntı oldu bi yada iki kere yine kör sivilce gibi çamaşır yapışınca hissettirdi kendini. Ağrı yok büyüme yok uç yok makat apsesi midir? Genel cerrahiye iki hafta önce gittim şişlik yoktu ve hemoroid var küçük dedi fitil verdi fitili bi kaç gün kullandım kortizonlu diye bıraktım. Her neyse bu bahsettiğim makat apsesi olabilir mi? Ameliyatsız bir çözümü var mı?

Makat apsesı dıyorsunuz ama popoda cıkan sıvılce gıbı bırseyden bahsedıyorsunuz
Makat olsa ıcte olur
O doktora bırdaha gorunun kendı kendınıze ellemeyın bence

Bazen ekstra bir yol oluşturup dışkının oradan çıktığı bir durum vardı ismini bilmiyorum.Bence ihmal etmeyin

Makat apsesı dıyorsunuz ama popoda cıkan sıvılce gıbı bırseyden bahsedıyorsunuz
Makat olsa ıcte olur
O doktora bırdaha gorunun kendı kendınıze ellemeyın bence
Evet çünkü bende başta sivilce sanıyordum ama makat apsesi yanakta delikten 3-4 cm yukarda oluyormuş intten araştırınca gördüm

X