Bebek Beslenmesi Makarnadan Cips

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.
:) Fatom...

Japon kız,denersen şimdiden kolay gelsin..ıyice kızartmayı ihmal etmeyelim olur mu sonra süüner cipsleriniz gelip düversiniz beni..:j
Yanına sos tarifi de yazayım,

ooo hemen yapmam lazım. çok hoşuma gitti yaa. inşallah mısır unumuz vardır yoksa kardeşim hayatta çıkıp almaz uyuz.
ellerine sağlık.

ben yağı çok kızdırdım.
alırkende iyice yağı süzdürdüm.
tabağa havlu peçete sedim orda da iyice yağ çekti
normal cips kadar yağlı oldu..

Oyyy Oyyyy canım benimm tam akşam saati ağzımın suları aktıı....
Nekadar güzel gözüküyorlar ya...
Eline emeğine sağlıkk tatlım...
Deneyeceğim en kısa zamanda...

Tmmy,papatyam tşk:*
Sutlu gayfe çıtır oldu mu peki bacım?:
ahh bir foto çekeydin yaaaa.

kiz libosum ellerine saglik ya valla harika gorunuyo ,bak rejimdeyim ,nasil canim cekti simdi,
nerden bulur ,bilirsin boyle tarifleri haaa sendee
bi gun kesin denerim aklimda bulunsun ,ozaman insallah bende resim cekip eklerilm

süpersin ya gercekdende bayildim görüntü harika eminim tadida öyledir ilk firsatda denicem
birkez daha tbrkler canim
paylasimlarinin hastasiyim :)

Yaaa mübarek, bi günün de yemeksiz geçsin beee.. kaydirigubbakcemile
Ölürsen sana direk cennetin yemekhane katını tahsis edecekler artık.. :mymeka:

Ben de diyorum ki, niye son günlerde kilo alıyom bööle; senin yemek tariflerini okuya okuya almışım meğer; çıbık uzaklaş yanımdan...

Dur.........
..............
Gitme.....
..............

Şu cipsten bi tabak ver, öyle git nere gideceksen... cokacimcoook
a.s.

Bu akşam hemen denemezsem benim adım da capon değil delikafadulden

Ellerine sağlık harika görünüyor cokacimcoook

Nan caponlar yemez bööle şeyler, sen otur çiğ balığını ye... Pehhhh kaydirigubbakcemile
O cipsler bu güne bu gün, yüzde yüz Türk işidir aaanadınmı!!! :mymeka:

Nan caponlar yemez bööle şeyler, sen otur çiğ balığını ye... Pehhhh kaydirigubbakcemile
O cipsler bu güne bu gün, yüzde yüz Türk işidir aaanadınmı!!! :mymeka:

Cennetin kokusunu almak orada sonsuza dek bulunmak nasip olsun da inşallah hepimize,her bölümüne razıyım:asigim:

Cennetin kokusunu almak orada sonsuza dek bulunmak nasip olsun da inşallah hepimize,her bölümüne razıyım:asigim:

Sana; cennetin Özel Nimet Pazarından, protokol koltuğu tahsis etmişler liboo.. :jeyyar:
İki de gılman ayarlamışlar, bi de fitness hocası..
Gılmanlar, getir götür işlerine bakacakmış, Fitness hocası da senin yerine diyet yapıp zayıflayacakmış... naniknanik

İyisin hadi gene, yırttın.. cokacimcoook

:dilcikar: :dilcikar: :dilcikar:
Fitnessçılar da nuriler de huriler de senin ossun..
Ne liposuction istirem ne de başka bir estetik müdahele,Osmanlı hatunuyum ben Osmanlıkaydirigubbakcemile3
Tek Sevdiceğim olsun yanımda yeter..
Ayrıca madem turizm acentalığına soyundun mümkünse şööyle bol otantik yerlere fırlat beni mekikle sositososito

Ooolüm, nerde buluyum ben cennette otantik mekanı.. :mymeka:
Bi kerem orda herşey gıcır gıcır, eskime ihtimali bilem yok, o dediğinden hiiç yok...
Kır dizini, otur oturduğun yerde...

Hey allaam yaa, adama cennetten özel yer tahsis ediyos, daha da gözü doymuyo.. naniknanik
Ama "İllede otantik olsun" dersen, cehennemde bi el yapımı taş fırın var, çok güzel kızartıyormuş, yemeklerini falan orda kızartırsın; heee ne dersin kötükedihüso
Adresi veremmi :roflol:

Peki..
Şimdi haneye saldırıya geçiyorum..Topiğimi işgal etmek neymiş göstereceğim size ..

libyanacımabonman oldum senin tariflere çok ilgin tariflerin var bu makarna işini çok tuttum harikasın emeğine ve ellerine sağlıka.s.:lepi:

bu tarif cok guzel biseye benziyor ayrica ferzayla atismalarinizi okudumda cok guldum ne kadar zeki bu hatunlar yaw kaydirigubbakcemile3 :enbuyukkk:

libyanacımabonman oldum senin tariflere çok ilgin tariflerin var bu makarna işini çok tuttum harikasın emeğine ve ellerine sağlıka.s.:lepi:
Şeniz bebik
bu tarif cok guzel biseye benziyor ayrica ferzayla atismalarinizi okudumda cok guldum ne kadar zeki bu hatunlar yaw kaydirigubbakcemile3 :enbuyukkk:

şutarafagitti Yalancı cips işte kuzum ,bol bol murnuşu uzuyordelikafadulden
a.s.

yapıcammmm bende hihoyyyt baharat falanda eklesek dorıtos tadında olur mu acep. kırmızı bıber sarmısak falan olur bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…