Madenci babasının yırtık ayakkabısı yürek burktu...

Bu mudur yani tüm yapabildiğiniz!!!

Ya ben okudum insanlığımdan utandım gerçekten kendimden utandım, zenginler lüks içinde yaşamasa, yöneticiler lüks uğruna milyarları su gibi harcamasa fakirlik olmazdı belki herkes zengin olmazdı ama bu amcanın ayağında yırtık lastik de olmazdı. Allahınızdan bulun tüm sorumlular hoş Allahtan korksanız bu madenler bu halde olmazdı işçiler asansörlerden yerlere çakılmazdı sizinle ancak Allah başeder Allah hakettiğiniz cezayı versin tezelden dilerim

Bütün insanlar duyarlı olsa bugün bu halde olur muyduk ?
Kim yakınındaki insanları gözetiyor
Kim mahallesinde aç açıkta insan var mı biliyor neyden haberimiz var
Ah vah demenin ne anlamı var hiçbir şey yapmadıktan sonra
Al sıcak kahveni eline giy süslü terliklerini iki damla göz yaşı akıt ah vah deee için rahatlayacaksa
Sözlerim meclisten dışarı tüm vicdansızlara gelsin .

Kamuda çar çur edilen paralarla gerçek mağdur insanlara neler yapılabilir neler .. İnsan kahroluyor valla.

Bir yanda isimleri ak (!) alınları kara olup ayakkabı kutularında milyondolarları saklayanlar ,diğer yanda bahtı kömürden kara , ayağında kara lastik ayakkabısı Anadolu insanım...Gören,duyan ve işitensin ...Biliriz ki adaletin şaşmaz...Sana havale ediyoruz Ya Rabbi......

kimse bana şu saatten sonra çalan çırpan, koltuğunu sağlama alan o zengin para babalarını savunmasın.
insanlığımdan utanıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…