Bahçe Bakımı ve Çiçekler Madam'ın Serası

grnt060f.jpg

Son düzenleme:
çok güzl maşallah
benim 8 tane renkli çiçekli menekşelerim vardıııı amaa maleseff kedimm balkona çıkamıyo çişi geldiğinde ve menekşelerime işiyo =(( topraklarını saçıyoo ogündn sora bende bidaha yetştiremedim:KK53::KK53::KK50:

Madamiks, ben bir aksam gelip senin ciceklerini calacagim :KK53:
Cok güzeller, ayni senin kalbin gibi.
Bende severek yetistiririm, yaza bende sana bahcemdeki ciceklerin resimlerini yollarim.
Cicek ve dogayi seven her insani severim.

çok güzl maşallah
benim 8 tane renkli çiçekli menekşelerim vardıııı amaa maleseff kedimm balkona çıkamıyo çişi geldiğinde ve menekşelerime işiyo =(( topraklarını saçıyoo ogündn sora bende bidaha yetştiremedim:KK53::KK53::KK50:
Kediler karıştırır toprağı evet,yazık olmuş ama..
Madamiks, ben bir aksam gelip senin ciceklerini calacagim :KK53:
Cok güzeller, ayni senin kalbin gibi.
Bende severek yetistiririm, yaza bende sana bahcemdeki ciceklerin resimlerini yollarim.
Cicek ve dogayi seven her insani severim.

Teşekkür ederim olivia,bahçemdde çiçeklerim çok,
sende gönder karşılaştıralım bahçelerimizi:))

ya ben ankarayı çok bilmem. karşıyaka mezarlığı nerede, açık adres verseniz özelden. hani satan yerin adı gibi. gerçi ben geç kaldım ama bahara anneme göndermek istiyorum. o çok sever, hatta bayılır bunlara :KK52:

Buda Gardenyam..üzerinde bir çok tomurcuk var ama açmadılar.Alalı 1 ay oldu,tomurcukları üstündeydi..bir tanesi düştü,merakla açmasını bekliyorum.

Buda Gardenyam..üzerinde bir çok tomurcuk var ama açmadılar.Alalı 1 ay oldu,tomurcukları üstündeydi..bir tanesi düştü,merakla açmasını bekliyorum.

Tomurcuklardan 2 tanesi bugün biraz gevşemiş,sanırım açacak :))
Çiçeğimin gözünün içine bakıyorum,bir an önce sağlıkla açmasını bekliyorum.

çok güzl maşallah

ilk defa duyuyorum, gözümle görsem inanmazdım, kedi temiz hayvandır, asla sağa sola saksıya oraya buraya işemez ki.. patlayana kadar içinde tutar yine de kumundan başka yere işemez, alıştırdıktan sonra.. hay Allah.. kızın bari yapmasın oraya buraya.. bak sen şu kerataya..

Son düzenleme:
Ölü linkleri yeniden düzenledim beğeninize sundum :))daha sonra yine yeni resimler ekleyeceğim.Şimdilik yazdan kalma sardunyalarım..

grnt015rj.jpg

Hepsi çok güzel madamım harika görünüyorlar
Özellikle mor yoncaya bayıldım

Şimdi bu küpelerden bir çoğu kurudu:KK43:(
aşırı sıcaklar öldürdü,ne yaptıysam kurtaramadım..2-3 tanesi şimdilik kurtuldu gibi ama beni çok üzdüler..
her renkten ikişer üçer saksı vardı,şimdi ise toplamda 4 saksım kaldı:))

Daha sonra diğer çiçeklerimide paylaşmak istiyorum,umarım beğenmişsinizdir.
hepsi çok güzel bendede annemden hatıra bir tane küpem vardı malesef bende onu kaybettim gerçekten çok üzülüyo insan kıyamıyorum hiç bir cana bende bu sene ev taşıdım malesef yerlerini yadırgadı çoğu kurudu çok üzüldüm neyse baharla beraber gene başladım yeni yeni çiçekler yetiştirmeye dört gözle bekliyorum her çıkan yeni yaprağı çiçeği benim neşe kaynaklarım onlar :KK16:

hepsi çok güzel bendede annemden hatıra bir tane küpem vardı malesef bende onu kaybettim gerçekten çok üzülüyo insan kıyamıyorum hiç bir cana bende bu sene ev taşıdım malesef yerlerini yadırgadı çoğu kurudu çok üzüldüm neyse baharla beraber gene başladım yeni yeni çiçekler yetiştirmeye dört gözle bekliyorum her çıkan yeni yaprağı çiçeği benim neşe kaynaklarım onlar :KK16:

Bende ölen çiçeklerime çok üzülürüm ,yerleri değişince aslında sabırla beklemek gerek,yine suyunu ilgiyi kesmeden bakıma devam etmeli.Çünki yer değişince çiçekler beklemeye geçiyor hemen toparlanamıyorlar.

Arajman köşem..

bu eski köşem şimdi burayı menekşe köşesi yaptım,diğer çiçekleri dağıttım..

X