Bahçe Bakımı ve Çiçekler Madam'ın Serası

Çiçeğe bakabilmek, onu yaşatmak da ayrı bir sanattır. Herkes yapamaz bunu.

Maşallah, çok güzeller...

Mor Yonca

grnt010yj.jpg

grnt011bp.jpg
çok güzel hiç görmemiştim böyle yonca
Kaktüs köşem..

bu ahşap düzeneyi nerden aldınız çok güzel duruyo bende almak istiyorum:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

Son düzenleme:
Bu çiçeğe rozet çiçeği de deniyor,Leş kaktüsüde :KK1:,Çok pis koktuğu için Leş kaktüsü diyorlar,fakat görüntüsü muhteşem.

ya kızlar
az önce arkadaş kedi tırnağı diye çiçekten bahsetmiş o çiçeği biliyodum ama adını bilmiyodum
acaba satılmaya başlamışmıdır
hangi ayda yetişiyorki

ya bayıldım
acaba
satışınız varmı
bittim ben bunlara
ellerine emeğine sağlık eşinizin

Yok canım satışımız,eşim hobi olarak yapıyor.Bilimum çeşitleri mevcut,sarkaçlar,tek saksılıklar ,avize ve hatta servis kaşıkları için bile ürünlerimiz var :KK1:

Yok canım satışımız,eşim hobi olarak yapıyor.Bilimum çeşitleri mevcut,sarkaçlar,tek saksılıklar ,avize ve hatta servis kaşıkları için bile ürünlerimiz var :KK1:

ya bune güzel bi hobidir
emeğine yüreğine sağlık
ençokta senin hoşuna gidiyodur
o güzel çiçekler
o saksılıkların üzerinde negüzel duruyor
malzemeleri yapı marketlerdenmi temin ediyorsunuz

ya sana zahmet
bi öneri şu güzel el emeklerinide fotolayıp bi konuda toplasan valla sıkılmadan bakar beğendiklerimi yaptırmaya çalışırım :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

ya kızlar
az önce arkadaş kedi tırnağı diye çiçekten bahsetmiş o çiçeği biliyodum ama adını bilmiyodum
acaba satılmaya başlamışmıdır
hangi ayda yetişiyorki

Kedi tırnağı,ipek çiçeği..onlar henüz serada çıkmadı bu ayın sonunda çıkar sanıyorum.Ama benim saksılarımda geçen sene dökülen tohumlar çıkmaya başladı.Çok arsız bir bitki,susuzluğada dayanklı ve bir yaz boyunca sürekli açıyor.

Kedi tırnağı,ipek çiçeği..onlar henüz serada çıkmadı bu ayın sonunda çıkar sanıyorum.Ama benim saksılarımda geçen sene dökülen tohumlar çıkmaya başladı.Çok arsız bir bitki,susuzluğada dayanklı ve bir yaz boyunca sürekli açıyor.

sağol bilgi verdiğin için ozaman bende edinmek istiyorum
kırmızı ve sarı
almak istiyorum bulursam alıcam
hatta bugün pazar var gidersem bi kaç çiçek bakıcam
böyle topik olduğunu bilmiyodunm kkda
hepsine tek tek baktım daha bi heveslendim

Benim evim botanik gibidir,balkonum..bahçemdekilerde cabası:))sebzelerim,meyve ağaçlarım,limon,portakal ve mandalina ağaçlarım.Tabi limonlar büyük saksılarda,malum Ankara ikliminde bahçede olmuyor,kışın cam balkona çıkıyorlar yzın bahçeye iniyorlar.
Senin çiçeklerinde çok güzel,dahada arttırman dileğiyle..

X