Pudra, Fondöten, Kapatıcılar Mac Pudra

Framboise

Guru
Kayıtlı Üye
18 Ağustos 2009
57
0
Selamm :79: Arkadaslar ben kapatıcılığı iyi ve doğal duran bi pudra arıyordum simdi burda mac ürünlerinin çok övüldüğünü gördüm ama bulunduğum sehirde satılmıyor malesef. Ben de internette biraz arastırayım dedim ve gg de buldum da ilginc olan sey 15 liranın üzerinde bi fiyat yok bu markada bu sitede Yani hepsi de sahtedir heralde değil mi linkini koyayım da bir de siz bakın Pudra , Makyaj & Kozmetik , Sağlık & Kozmetik Listeleme Sayfası 1/1

Canım satıcılar ısrarla orijinal olduğunu iddia etmişler ama bana inandırıcı gelmedi, nasıl bu kadar uygun olacak ki fiyatı? Fiyatlar uygun eğer keseni sarsmayacaksa bi tane sipariş ver zaten geri gönderebiliyosun bakarsın içine sinmezse gönderirsin. Eğer sipariş verirsen de beğenirsen ürünü, ya da beğenmezsen bizimle de paylaş olur mu burada :)

Hayır kesinlikle sahtedir bu ürünler sakın kullanmayın. Nivea'nın pudraları güzeldir canım Max Factor de öyle Creme Puff'dan memnun kalırsın mesela. Ama sakın onlardan alma sahte!! :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…