maaşallah deyin kızlar....

oooyyyy canım maşşaallhaa bebeğinee yaa.yerim benn onuuu :) az kalmışş canımmm hadii bakalımm

Kocaman maşallah dilekcim büyüdüler valla benim oğlumda böyle ayakalarına destek veriyorum elimle baya ilerliyo hele de dötleri açıkken çok keyifli oluyolar ya yerim ben onu bak şimdi işyerindeyim videoyu izleyince oğluşumu çok özledimmm ewi arıyım da cam ı açıp göstersinler :)))))

41 kere massallah cnmmmmmmm cok tatli büyümüsde emeklemek istermis :))

evet Tan'a ulaşabilmek için çabucak yürümeyi öğrenmeliyim anneee diyo bana:roflol:

Kocaman maşallah dilekcim büyüdüler valla benim oğlumda böyle ayakalarına destek veriyorum elimle baya ilerliyo hele de dötleri açıkken çok keyifli oluyolar ya yerim ben onu bak şimdi işyerindeyim videoyu izleyince oğluşumu çok özledimmm ewi arıyım da cam ı açıp göstersinler :)))))

Ay canım kıyamam ben sana yaaa çok zor oluyordur şimdi sana yaaaa.
çok teşekkür ederiza.s.

maşallah inanamadım ya benim paşa oğlum yüz üstü yatmıyor yatırdığımdada yatırdığım yeri yalıyor:)
bende yalandığı halni ekleyeyim bir ara çekipte:)

maşallah canım
şimdi bu yerini bulmuş oldu
bizim oğluş da böyle deli gibi tepiniyor

ayy maşallah.yerim ben seni kızsırnaşık şey. poponuda ısırırımdelikafaduldendelikafadulden

maşallah dilekçim neva çabuk emeklicek sanırım benim nevam yüzüstü yatsada pek haraket edemiyor malesef hayırlısıyla kalça ortezi çıksaydı :KK43:(

maşallah inanamadım ya benim paşa oğlum yüz üstü yatmıyor yatırdığımdada yatırdığım yeri yalıyor:)
bende yalandığı halni ekleyeyim bir ara çekipte:)

Canım Neva da yalıyor hatta eline ne geçerse hooopppppppp ağızda:))) omzum falan hep su içinde kalıyor, onun kendi üstünden hiç bahsetmeye bile gerek yok yani delikafadulden

maşallah canım
şimdi bu yerini bulmuş oldu
bizim oğluş da böyle deli gibi tepiniyor

Eeee Çınarartık abi oldu nede olsa tepincek tabiiki, daha dur bakalım şimdi tepindiklerini konuşuyoruz ya yakında emeklediklerini yürüdüklerini konuştuklarını diş vs bunları da konuşcaz:dance:

ayy maşallah.yerim ben seni kızsırnaşık şey. poponuda ısırırımdelikafaduldendelikafadulden

lülülülülülü

maşallah dilekçim neva çabuk emeklicek sanırım benim nevam yüzüstü yatsada pek haraket edemiyor malesef hayırlısıyla kalça ortezi çıksaydı :KK43:(

Canım Kalça ortezi onu rahatsız ediyordur kıyamam ben ona:teselli: En yakın zamanda düzelir de bak kardelen Neva da tepinmeye başlar

Maşallah dilekçiğim kızına. Bizimkiside hareketli ama Neva daha hareketli. Allah nazarlardan saklasın.

X