Maarif modeli?

Sınıflar ve mevcutları belli ikili yada tekli öğretim olacağı bellidir okulların ekstra birşey çıkmazsa( başka bir okulun tadilata gireceği için geçici bir süreliğine diğer okula gelmesi gibi) aynı sistemde devam eder.donem ortasında hiç bir okul tam günden ikiliye yada tam tersine geçmez başka türlü. Ki bunun türlü izinlerinin alınması vs lazim

İşte benim sıkıntım da bu ikili olmasını istemiyorum. Yakınımda 2 okul var ikisinde de aynı problem var okul yetmediği için hala milli eğitimden cevap bekliyorlarmis.

Seminer döneminde hep beraber bilgileneceğiz inşallah

Fark eder mi? Elakin olsa seneye kaydettireceksinşz ama hece sistemi olursa bu sene mi?
Hayır ya yanlış anlaşıldı hep kaydi ertelememin sebebi iki okulunda tekli mi ikili mi öğretime geçip gecmeyeceginin belli olmaması

1. Sınıf okutacak öğretmenler bellidir,hangi öğrencinin hangi öğretmene kaydolacağı belli değil.Onu bakanlık yapacak.
Zaten çocuğunuzun kaydı adrese dayalı bir okula yapılmıştır, tercih etme olayı yok .

Hayır ya yanlış anlaşıldı hep kaydi ertelememin sebebi iki okulunda tekli mi ikili mi öğretime geçip gecmeyeceginin belli olmaması
O da fark etmez,siz kaydınızı yaptırın,okul size bilgi verir zamanı gelince. Neticede sizin çocuğunuzun gideceği okul belli,saatin sistemin ne önemi var? Onlar idarenin sorunu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…